Vztahy

Published on Září 1st, 2013 | by redaktor

11 míst, které ženy rozpálí

Každý Správný muž ví, která místa na ženském těle jsou často prozkoumávána. Ale jejich tělo není jen o vagíně, prsou a zadku. Nejvíce nervových zakončení může být na těchto místech, ale ženy mají citlivá místa po celém těle. A dostat je do „nálady“ může být daleko jednodušší, pokud budete stimulovat nějaké z následujících zanedbávaných míst. Zařazení doteků na těchto místech do předehry a sexu, nebo prosté potěšení její maličkosti po náročném dni Vám určitě zajistí plusové body!

1) Vlasy

Udržování jejich nádherných kadeří není jediný důvod, proč ženy chodí ke kadeřníkům. Procesy mytí, stříhání, barvení a další úpravy, to vše může být pro ženy odlehčení od stresu. Něžné hlazení ve vlasech je skvělý způsob, jak po jejím těle rozlít vlnu blaženosti. Začněte svými prsty kroužit od spánků po šíji a bude Vaše!

1309537541962

2) Šíje

Jakmile se dostanete k její šíji, několikrát jí lehce polibte. V dávných dobách v Japonsku byla ženská šíje považována za velice atraktivní a od té doby to bylo jedno z mála míst, které nebylo zakryto oblečením. V dnešní době je šíje často opomíjená ve prospěch více zřejmých citlivých míst. Ale nikdy nepodceňujte sílu pohlazení a polibků od její linie vlasů k ramenům.

tumblr_lpc0z1atKI1qgt59go1_400

3) Klíční kost

Dobře vyrýsované klíční kosti můžou být na ženách velice sexy. Proč nedokázat Vaší vděčnost za tuto krásu doteky a polibky? Věnujte se této oblasti, i když je stále oblečená. Rozepněte její košili jen tak, abyste odhalili klíční kost a nic víc! Vždycky se můžete vrátit k těmto místům, i když bude nahá, abyste jí připomněli ten pocit, když jste s tímto začali.

normal_3

4) Kříž na zádech

Nejlepší způsob jak provést Vaší ženu davem, je položit vaši ruku na její kříž. Toto malé gesto ukazuje, že jí chráníte, aniž byste byli příliš ctižádostiví, jako když jí držíte kolem ramen. Když jste sami, líbání nebo lízání jejích zad s pomalým přesunem až ke kříži, zaručeně zrychlí její tep.

small-back-dimples

5) Podkolenní jamky

Tato oblast je jedna z těch, na kterou muži ani nepomyslí, když se snaží vzrušit ženu, faktem je, že je to docela citlivé místo. Jemné hlazení zadní strany kolen pod sukní, zatímco jste na veřejnosti, zaručí, že jakmile se dostanete domů, půjde rovnou na věc. Nezapomeňte klást více důrazu na toto místo také když jste spolu sami.

iyl_0712_health_knees300

6) Dlaně

Lidé často používají jejich ruce jako nástroj k potěšení jejich partnerů, ale výjimečně využívají potenciál, který v sobě dlaně skrývají. Dámské dlaně jsou neškodné místo, na které můžete zaměřit svou pozornost, aniž by to bylo lidem v okolí podezřelé. Projíždění prstem po její dlani jí způsobí příjemné mrazení v zádech a udělá z Vás citlivého a vnímavého společníka.

woman-holding-the-sun-in-the-palm-of-her-hand

7) Ušní lalůčky

Dotyky, polibky a dokonce jemné kousání do ušních lalůčků, zvýší její pocit blaženosti. Tyto měkké lalůčky jsou velice citlivé a tak si většina žen opravdu užívá pocity, když je muž svírá ve svých rtech. Můžete lehce kousat i kolem zbytku ucha, ale raději nezajíždějte jazykem do jejího ucha.

ear-nibbling_1

8) Chodidla

Pulp Fiction nás naučilo, že drbání nohy cizí manželky, může být důvod k potrestání vyhozením z okna. Takže smyslnost masáže nohou je zjevná. Nabízíme Vám pár lepších způsobů, jak jí pomoct uvolnit se, obzvlášť když její práce znamená být na nohou po celý den. Připravte si nějaký masážní olej. Nezapomeňte věnovat pozornost jejím prstům, kotníkům a také bočním stranám chodidel. Některé ženy si opravdu užívají, když jim cucáte jejich prsty, ale některé to považují za nechutné. Takže se nejprve raději zeptejte, než si je vezmete do pusy.

womens-feet-in-focus16

9) Vnitřní strana stehen

Doteky na vnitřní straně stehen bez toho, abyste se přesouvali k vagíně, bude vynikající způsob dráždění, k tomu aby se dostatečně rozpálila. Použijte ruce a ústa k hlazení a líbání vnitřní strany stehen k tomu, aby se dostala nesnesitelně blízko k vrcholu blaha. Ale stáhněte se zpět před úplným vrcholem.

which-female-erogenous-zones-do-you-need-to-know-1865380362-oct-24-2012-1-600x400

10) Pánev

Soustředit svojí pozornost na její pánev je výborný nápad. Ale musíte odolat pokušení sklouznout níž k její vagíně, která je zatraceně blízko. Dráždění vnitřní strany stehen, líbání a lízání kolem její pánve jí vzruší natolik, že bude škemrat o víc. Prodlužte tento zážitek tím, že se zaměříte na jinou oblast jejího těla.

fotolia_1623968_XS

11) Kdekoliv

Každý kousíček jejího těla je pokryt nervovými zakončeními, která mohou být stimulována. To ale neznamená, že neexistují místa, která jsou prostě tabu! Některé ženy například nesnáší, když se jich někdo dotýká na obličeji, zatímco jiné považují za nesnesitelné, když je někdo lochtá na ruce. Když budete zkoumat, zjistíte, na jakých místech mají vaše doteky ten největší efekt a kterým byste se měli naopak vyhnout.

el646


Zdroje:


www.nowwatchtvlive.com
www.groupon.ch
www.tumblr.com
www.polycount.com
www.soletron.com
www.
yoga.prevention.com
www.
motleynews.net
www.
healthmad.com
www.reggg.com
www.chacha.com
www.livestrong.com
www.talkingmakeup.com
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑