Kultura

Published on Říjen 10th, 2013 | by Vladimír Nagl

0

3 tipy jak potěšit muže

Milé dámy, my muži sice občas vypadáme nepřístupně a jako kdybychom nic nepotřebovali. Nicméně i muž občas potřebuje trochu hýčkat a potěšit. Zlé jazyky můžou tvrdit, že muži ke spokojenosti stačí teplá večeře, pivo a sex. Nic nemůže být daleko od pravdy více. Moderní muž kromě úspěchu v pracovním životě a idylickém životě s vysněnou kráskou sní i o dalších věcech. Pojďme se společně podívat na malý a jistě neúplný výčet.

 

Vtip a zábava

Muži nejen že mají smysl pro humor, ale dokonce ho dokáží patřičně ocenit. To samozřejmě nemusí znamenat znalost desítek anekdot. Přirozenost, spontánnost a improvizace jsou hlavním artiklem při komunikaci s mužským pohlavím. Podle průzkumů jsou vtipná videa, meme a různé gify mezi muži nejsdílenějším druhem postů na sociálních sítích (následuje sport, hry a lechtivé téma). Jak tedy muže ohromit svým smyslem pro humor? Mnohdy stačí maličkost. Hláška z filmu, vlastní humorný příběh nebo v případě dlouhodobějšího vztahu chytře zvolený dárek. Jeden z kamarádů nedávno dostal vtipná trička s potiskem. Měli byste vidět, jak hrdě druhý den s jedním z triček nakráčel do krčmy.

 

Adrenalin

Ano, opravdu s námi nemusíte jít skákat padákem, plazit se po zemi při airsoftu nebo na maratón finské vodky. Způsobů jak s mužem strávit chvilky plné adrenalinu je hned několik. Co třeba motorka? Dámy, vážně máme rádi když se nás zezadu chytnete a držíte se. Je to takový projev důvěry a navíc v tom okamžiku mozek vysílá signál, známí od počátku lidstva, kdy jsme chodili mlátit mamuty po hlavě kyjem a vy jste sbírali bobule – „Ochraňuješ tlupu, plníš svůj úkol ve společnosti“.  Však to znáte, chlap prostě chce být ochránce. V poslední době hodně mužů zkouší trochu jiný druh adrenalinu, který je i pro jeho něžnější polovičku přijatelnější. Ano, je to jídlo. Cvrčci, šváby, žabí stehýnka a další potvory odněkud vytažené. Při brouzdání po internetu jsem náhodou našel opravdu silné chilli papričky. Říkáte si nic nového pod sluncem? Tyto chilli papričky si můžete sami vypěstovat! Navíc se jedná o 5 nejpálivějších papriček. Troufnete si?

 

Cestování

Od přírody jsme prostě cestovatelé, dobrodruhové a průzkumníci. V tom už nás asi nikdo nezmění. Vůně dálek a nepoznaných krajů je prostě přitažlivá představa. Každý cestovatel, obzvláště ti, kteří vyráží na vlastní pěst Vám potvrdí, že není nic lepšího než se seznamovat s novým městem, krajinou, zemí. Věnujte nám tu možnost se třeba na týden vzdálit a třeba i s kamarády vyjet na road trip. Na oplátku Vás vezmeme například na romantický Silvestr v Paříži. Platí?facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the Author

PPC specialista, potápěč, začínající fotograf, bloger, věčný snílek a požitkář.Zpátky nahoru ↑