Vztahy

Published on Srpen 31st, 2013 | by redaktor

3 věci nejen pro slaměné vdovy

Když odjíždíte na delší služební cestu, dovolenou s přáteli nebo máte doma partnerku, která se bez vás dlouho neobejde, nezapomeňte se postarat o její pohodlí. Vhodnými dárky ji zkrátíte a zpříjemníte čas, který bude muset být bez vás. Naše tipy vám snad pomůžou vykouzlit vaši partnerce při odjezdu úsměv na tváři. Nešetřete na svých milých a zkuste jim svou nepřítomnost alespoň trošku vynahradit něčím jiným.

SorianSex především

Základní věcí před delším odloučením, nad kterou je potřeba uvažovat, je samozřejmě sexuální uspokojení. Dnešní trh přehlcený sexuálními pomůckami vám zaručeně nabídne to, co hledáte. Klasika v podobě vibrátorů ale nezklame nikdy. Materiály, velikosti i provedení jsou tak různorodé, že splňují snad všechny požadavky každé ženy. Malý, velký, širší, s podsvícením, s nastavitelnými rychlostmi, hladký, s kopií žilek a hrbolků, multifunkční, silikonový, gelový, kovový, černý, červený, fialový – to je jen slabý výčet možných variant. Pohrajte si s kombinací hračky pro vaši milenku a zajistěte si, že nebude hledat vzrušení někde jinde.

Domácí pohoda

Dalším příjemným doplňkem na čas osamělé ženy může být víno. Večer strávený u dobrého filmu a kvalitního vína je občas i relaxací, kterou vaše žena nejen potřebuje, ale určitě si i přeje. Pánové, už máte doma zásobu Cabernet Sauvignon nebo Chardonnay? Rozhodně ani šampaňským nic nezkazíte. Trochu bublinek a ženuška bude stoprocentně veselejší. Pokud k tomu seženete ještě její oblíbený film a obvoláte její kámošky, můžete si být jisti, že vás bude vychvalovat a mluvit pouze v superlativech.

96dpiAkce s kámoškou

Další vynikající zábavou, která je vhodná kdykoliv, může být víkend s kamarádkami. Wellnes víkend ve společnosti jejich „uklábosených“ kamarádek ji zaručeně dostane. Zkrášlující procedury, masáže, dlouhé povídání o nákupech, módě nebo dětech ji zaručeně uvolní a dobije novou energií. A co je lepší, než vrátit se ze služební cesty nebo jen z práce ke klidné, usměvavé a natěšené ženě, která se vám odmění třeba chutnou večeří nebo divokým nočním dováděním?

Autor úvodního obrázku: Rrogersphotos

Autor obrázku v textu: Sorian a 96dpifacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑