Technika

Published on Říjen 8th, 2013 | by redaktor

3D televize do kapsy

Již třetí generaci svých trojrozměrných brýlí, uvedla na trh společnost SONY. Personal 3D Viewer, který dokáže nahradit domácí kino, televizor i počítačový monitor, je ovšem od svých předchůdců výrazně kompaktnější, používat jej bude tedy možné i na cestách.

Personal 3D Viewer se skládá ze dvou samostatných obrazovek s rozlišením 720p, které promítají pro každé oko jiný obraz. Díky tomu dokážou brýle vytvořit skutečně věrohodný trojrozměrný vjem. Model disponuje vlastní baterií, přičemž výdrž se pohybuje v řádu hodin.

Díky snadně mobilnosti Personal 3D Viewer, může být kromě počítačů a televizních konzolí snadno připojen k počítačovým tabletům či chytrým telefonům. O zvuk (audio) se postará 7.1 kanálová aparatura. Díky čemuž by měl být uživatel ještě více vtažen do děje, ať už bude sledovat nový film, nebo hrát oblíbenou hru.

Kdy se tento model objeví na tuzemském trhu zatím známo není. Každopádně je Personal 3D Viewer nyní k dispozici v rámci předobjednávky na americkém trhu za 999 USD, tedy necelých 19 000 Kč.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑