Technika

Published on Květen 4th, 2015 | by redaktor

Aplikace pro rezervaci automobilů

Moderní technologie zasahují i do oblastí u kterých byste to nečekali. Ještě pře pár lety bylo nemyslitelné, že Váš automobil bude komunikovat prostřednictvím zabudovaného mobilního telefonu s výrobní centrálou a zasílat tak aktuální informace o vozidle v reálném čase. A co víc, také v případě vážnější nehody, vyhodnotit data ze senzorů a automaticky zavolat záchrannou službu s odesláním přesných geolokačních souřadnic, kde se nehoda stala.

Ovšem mobilní technologie v automotive průmyslu nejsou jen o zabudovaných a skrytých systémech. Je to také o uživatelské přívětivosti a komfortu pro cestující uvnitř vozu. Propojení s iPadem, bluetooth připojení s telefonem, integrovaný příjem digitální televize s DVD přehrávačem nebo nejnovější multimediální centra s vlastním operačním systémem.

Pokud přeskočíme do klasického života, kdy má dnes téměř každý chytrý mobilní telefon nebo tablet, je takovéto propojení jen následkem zrychleného vývoje technologií a zvýšené komfortnosti života. A právě díky zvýšení komfortu vznikají pro uživatele skvělé aplikace, které usnadňují život. Skvělým příkladem je rezervační aplikace Global Rent, díky které si můžete zaregistrovat vozidlo opravdu odkudkoliv. Pohodlné si můžete rezervovat automobil s přistavením před Vaše dveře za méně než 30 vteřin a nemusíte kvůli tomu ani vstát z postele. Stačí vám k tomu telefon nebo tablet se systémem Android a internetové připojení.

Rezervace automobilu pouze z postele bez nutnosti s kýmkoliv mluvit nebo někam chodit? Před pár lety byste považovali něco podobného pouze za holý nesmysl, který je k nalezení jen ve „sci-fi“ filmech. Avšak dnes je to normální a kdo nemá mobilní aplikaci alespoň pro jeden systém, jako by ani na trhu neexistoval. Moderní společnost využívá všech aktuálních prostředků. Už jen nestačí stránka na sociálních sítích, nyní musíte komunikovat na všech frontách a dokázat tak zákazníkům, že o ně skutečně stojíte. A jak jim to dokázat jinak, než že jim vše ulehčíte třeba prostřednictvím mobilní aplikace.

 

 facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Zpátky nahoru ↑