Kultura

Published on Říjen 24th, 2013 | by redaktor

Avatar: Stephen Lang je zombie

Tak trochu. (Bacha, spoiler) pokud jste nebyli v posledních několika letech vězněni v Gulagu nebo na cestách po deštných pralesích, určitě jste viděli megafilm Jamese Camerona Avatar. A víte, že to Miles Quaritch, ve skvělém podání Stephena Langa, pěkně schytal. A v reálu by ho nevzkřísila ani svěcená voda. Jenže Avatar je sci-fi první velikosti, takže je možné všechno. Po dříve avizovaném znovuvzkříšení Sigourney Weaver aka doktorky Grace Augustineové, se ze záhrobí vrátí i Langův záporák. Oficiálně to  potvrdilo i studio 20 Century Fox.

A zahraje si rovnou ve všech třech plánovaných dílech, přičemž Avatar 2 na plátna vtrhne v roce 2016. Trojka a čtyřka budou následovat vždy s ročním odstupem. Tedy obdobně jako u Hobbita. Důvodem je, že si Cameron Langa a jeho herectví mimořádně oblíbil. A byla by podle něho škoda, kdybychom o něj přišli jenom proto, že už jednou umřel. Železný Jim ostatně nemá s oživováním svých padlých postav žádný problém. Vždyť takový Schwarzenegger, to coby Terminátor zvládl několikrát. A nikomu to nevadilo. Jenže v případě Avatara zatím neprozradil, jak hodlá oživení provést. Řekl jen to, co už zaznělo výše „Je to přece Sci-fi“. Každopádně pak máme počítat s tím, že postavu Quaritche čeká zajímavý a především nečekaný vývoj napříč celou trilogií.

//Avatar je s tržbami přes 2,7 miliardy dolarů nejvýdělečnějším filmem všech dob. Stříbrnou pozici pak se 1,8 mld. dolarů okupuje Titanic, rovněž snímek Jamese Camerona. 

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑