Kultura

Published on Září 14th, 2013 | by redaktor

Breaking Bad to balí, volejte Saula!

Finálová série skvělého Breaking Bad od AMC se nezadržitelně blíží do nabušeného finále, které zároveň znamená konce celého seriálu.  Škoda. Milionům fanoušků po celém světě bude určitě chybět. Někdo možná uroní i nejednu slzu. Ale znáte to, konec je nový začátek. A v tomhle případě to platí dvojnásob.

Už příští rok se totiž dočkáme nástupce, který vtrhne na obrazovky pod názvem Better Call Saul. A znalí seriálu už jistě tuší, kdo bude hlavní postavou. Ano, správně, protřelý a všemi milovaný Heisenberův právník Saul Goodmen. Spin-off se zaměří na jeho postupný vývoj, případy a delikty. A má se odehrávat před událostmi Beaking Bad, tedy ještě předtím, než se Saul stal Walterovým právníkem.

Saul je sice docela svině, ale zábavná. Seriál se tak ponese v odlehčenějším duchu, než jeho předchůdce. Ne, nebojte se. Nestane se z něj sitcom. Pořád to bude drama se vším všudy. O kvalitu se taky bát nemusíme. Vrací se totiž i klíčoví tvůrci Vince Gillian a Peter Gould. Katastrofa tedy nehrozí.

Stopáž jednotlivých dílů by se pak měla pohybovat kolem 60 minut. To, kolika epizod se úvodní série dočká, se však zatím neví.

Těšíte se na Better Call Saul? A co si o něm myslíte? Stane se důstojným nástupcem Breaking Bad?facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑