Kultura

Published on Srpen 14th, 2013 | by redaktor

Do kina na film Stážisti

the-internship 

Nevíte, jak potěšit svou drahou polovičku, která si neustále stěžuje, že spolu trávíte málo času? Co takhle vyrazit do kina na film, který potěší jak muže, tak i ženy? Ano, jsou to Stážisti.  Film, ve kterém si hlavní roli zahráli Owen Wilson a Vince Vaughn. Režie se ujal Shaw Levy.

Stážisti jsou americkou komedií, která vypráví o dvou obchodnících, kteří nepatří mezi prosperující. Přátelé Billy a Nick už strávili během svého života spoustu času zlepšováním svých prodejních technik a stále jsou zastáncem názoru, že úspěch člověka vychází z píle a plnění jistých pravidel. I když mají velmi dobrý přístup k obchodování, jsou jednoho dne z práce vyhozeni.

Billy s Nickem se ale nevzdávají a chtějí ostatním ukázat, že za něco stojí. Získávají velmi dobrou stáž ve všem známém podniku – Google. Není to však tak jednoduché, o pracovní pozice se uchází i několik studentů, kteří mají excelentní vědomosti. Nick s Billym tak musí svést souboj s těmito protivníky. Musí se poprat o místo v podniku, kde se sny stávají skutečností.

V této firmě začínají pracovat úplně od začátku. Pracují jako Noogleři v Googlespeaku. Jejich kolegy jsou mnohem chytřejší a také mladší lidé, než jsou oni sami, proto se musí pokusit prolomit mezi nimi ledy. A co je jejich cílem? Stát se Googlerem, zaměstnancem na plný úvazek. Myslíte, že se jim to podaří? Pokud jste zvědaví, zda Nick s Billym tento boj vyhrají, pak určitě nezapomeňte vyrazit do kina podívat se na tuto bitvu.

Jedná se o americkou komedii, a proto je film plný vtipných scének a hned několika hlášek. Uvidíte, jak vypadá práce ve firmě Google, po které touží mnoho lidí po celém světě. Film strhl celou řadu kritiky a to především za oblast reklamy. To ale musí posoudit každý sám.

Film měl premiéru v českých a slovenských kinech 11. července 2013. Ptáte se, zda vás v kině čeká dabing, nebo titulky? Kina promítají nadabovaný film, který má 119 minut. V současné době je 16. nejnavštěvovanějším filmem. Tak neseďte doma a vyjděte si odpočinout do kina. Třeba právě vás pohltí příběh dvou looserů, jež se pokouší dostat na vrchol své kariéry.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑