Business

Published on Září 26th, 2013 | by redaktor

0

Elektrický longboard

Je to vynález, který si nemůže vynachválit nejeden golfový hráč. Jestli ho nakonec začnou využívat všichni golfový hráči je však otázkou. Určitě ale stojí za to, abychom si o něm něco řekli. A kdo si v současnosti tento vynález pochvaluje? Jsou to většinou postarší lidé, kteří nemají moc rychlé nohy, a proto si nemohou elektrický longboard vynachválit. Právě díky němu nemusí stále pobíhat mezi jamkami a míčky, ale mohou si všude krásně dojet.

Golf board je skvělý vynálezem, který funguje na baterii, jež se dá nabít přibližně za 2 hodiny. Ptáte se, jakou jezdí vozík rychlostí? Zvládne až 19 km/h. Tato rychlost je pro jízdu po golfovém hřišti ideální. Nevýhodou longoardu je alternativní možnost, že pokud některý z golfistů odpálí míček k vám, pak vám bude střecha nad hlavou skutečně chybět.

Skvělou novinku představuje německá společnost Mercedes-Benz. Tato firma již na trhu svůj produkt představila. Golfový vozík byl společnosti poprvé ukázán na golfovém turnaji – The Open Championship. Tento elektrický longboard vyniká svým skvělým designem, který dnes u žádného jiného vozíku nemůžete vidět, a má také výborné moderní vybavení.

Vozík Vicion Golf Cart, je stejně jako ostatní také elektrický. Lze ho nabíjet běžným způsobem, tedy pomocí zásuvky či solárních panelů. Do zadní části vozíku se dají uložit dva golfové bagy a do schránek, které jsou také ve voze umístěny, lze uschovat drobnosti jako sluneční brýle, golfové míčky či pítí. Nejen ženy, ale i muži zajisté ocení zrcátka, díky nimž si lze kdykoliv zkontrolovat svou vizáž.

Jak se takový vozík ovládá? Je v něm umístěn joystik, mezi sedadly, a proto ho mohou řídit oba pasažéři. Čelní sklo má navíc zabudovaný displej, na kterém lze sledovat údaje o jízdě, mapu, počasí nebo aktuální stav jednotlivých hráčů golfu.

Nedílnou součástí golfového vozíku jsou dešťové senzory na stěračích. Nevyšlo počasí? Nevěšte hlavu, do tohoto pohodlného vozu, můžete umístit i dva deštníky. Na dveře se totiž dají zavěsit nástavce, kam je lze uschovat. Golfový vozík obsahuje červené tlačítko s názvem – Fore Button, díky němuž spolu mohou komunikovat všechny vozíky nacházející se zrovna na hřišti. Je to tlačítko, jež zajišťuje bezpečnost pasažérů.

Vozík lze využívat nejen na golfovém hřišti, ale také v každodenním životě. Obsahuje povinnou výbavu, tzn. světla, směrovky, atp.

Zdroj: http://www.toxel.com/wp-content/uploads/2010/04/mantys02.jpgfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorZpátky nahoru ↑