Sport

Published on Červenec 2nd, 2015 | by redaktor

FOX – nejlepší vybavení a oblečení na motokros

Motokros patří mezi oblíbené sporty zejména u mužů, ale v poslední době se této činnosti začalo věnovat i čím dál větší množství žen. Díky tomu se rozšířil i sortiment motokrosového oblečení a vybavení a kromě produktů pro muže nebo děti v něm najdeme i dámské oblečení a doplňky. Protože při motokrosu může snadno dojít ke zranění, je třeba oblečení a vybavení vybírat velmi pečlivě a zbytečně na něm nešetřit – to platí nejen pro profesionální jezdce, ale i pro rekreační motokrosaře.

Jednou z nejlepších světových značek, která se na potřeby pro motokros specializuje, je společnost Fox Racing. Tato firma patří mezi absolutní světovou špičku a její výrobky jsou prodávané po celém světě. Motokrosové oblečení FOX a další motokrosové vybavení lze kromě samotného motokrosu použít i pro jízdu na čtyřkolce.

 

Nejdůležitější motokrosové vybavení a oblečení FOX

2Nejdůležitější motokrosové vybavení

Pokud se chcete motokrosu věnovat, je třeba mít nejdříve veškeré nezbytné motokrosové oblečení a vybavení. Kromě motokrosové helmy se jedná také o brýle, chrániče, rukavice, dresy, kalhoty a speciální motokrosové boty. Představíme si jednotlivé části motokrosového vybavení trochu podrobněji.

Helmy – základní a nejdůležitější věc, bez které se v žádném případě neobejdete. Ať už se motokrosu věnujete závodně nebo rekreačně, kvalitní, pevná a odolná helma je nesmírně důležitá pro Vaše bezpečí. Důležité je vybrat správnou velikost, aby Vám helma dobře seděla a zároveň pro Vás byla pohodlná. Nejlepší volbou jsou motokrosové helmy Fox Racing, které se dělají hned ve čtyřech výrobních sériích.

mx-helma

Brýle – ani výběr vhodných brýlí byste neměli podceňovat. Pro motokrosové brýle je důležité, aby byly dokonale kompatibilní s Vaší helmou a aby Vám poskytly nejen ochranu očí, ale i dobrý přehled o situaci v terénu.

Chrániče – v této kategorii motokrosového vybavení najdeme hned několik druhů zboží – chrániče krku, hrudní chrániče, chrániče kolen, boků atd. Díky kvalitním chráničům budete ještě více v bezpečí a výrazně snížíte riziko případného zranění.

Rukavice – pokud nechcete mít na rukou ošklivé odřeniny, puchýře apod., nezapomeňte ani na kvalitní motokrosové rukavice. Podobně jako u ostatních položek, i u rukavic platí, že si můžete vybrat nejen z několika velikostí, ale i z širokého spektra různých barev a motivů. Svoje rukavice tak můžete sladit se zbytkem Vašeho motokrosového oblečení.

obleceni-na-motokros-rukavice

Dresy a kalhoty na motokros – u motokrosového oblečení si můžete vybrat z nesmírně bohaté nabídky různých barevných kombinací a vybrat si tak přesně podle Vašeho vkusu. Kromě vzhledu je ale třeba myslet i na praktičnost a vybírat i podle kvality materiálu. Chcete-li opravdu špičkovou kvalitu, určitě se podívejte na motokrosové oblečení Fox Racing.

obleceni-na-motokros-mx-dres

Motokrosová obuv – i boty jsou na motokros výrazně odlišné od běžné obuvi. Při jejich koupi je třeba dbát nejen na to, aby Vám perfektně padly, ale hodně důležitá je také jejich pevnost a odolnost. Jen pokud si vyberete opravdu kvalitní motokrosové boty FOX, budete mít zaručeno maximální pohodlí a bezpečí.

obleceni-na-motokros-boty

 facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Zpátky nahoru ↑