Business

Published on Září 23rd, 2013 | by redaktor

Hledáte práci? Vyzkoušejte půjčovnu mužů

Jestliže hledáte originální povolání, které vám bude vynášet, určitě se v Praze poohlédněte po půjčovně můžu, která je první svého druhu v Čechách! Pokud se můžete pochlubit nějakou praxí v jakémkoliv oboru, vypadáte trochu k světu a nevadí vám střídání ženských, může se stát fronta klidně i na vás!

Vymyslely to ženy

muz04bJak jinak – tvůrkyněmi jsou ženy, které mají spokojené manželství, ale přeci jen hledaly jinak použitelného chlapa. Ihned při vstupu se o každou návštěvnici postará sympatický a elegantní asistent, který rozdává katalogy s označením použitelnosti mužů. V této chvíli najdeme v brožuře celkem 42 pořádných mužů, kteří zastupují krasavce v obleku, domácí kutily, chytrolíny v brejličkách i urostlé řemeslníky. Na závěr se i vy můžete dostat do kategorie specialit, mezi které patří muži na vše, jenž splní ženě každé přání – od masáže, přes večeři až po čtení oblíbené knihy.

Legální nevěra

Tento podnik není žádným „ženišincem“. Muži zde mají normální smlouvu a často si tak vydělávají studenti nějaké peníze navíc. Jen namátkou můžeme jmenovat cenu půjčovného. Tak třeba muž údržbář si za hodinu vydělá přes pět set korun, za celý víkend dostane rovných pět tisíc. Masér, kadeřník či trenér mají více než 600 korun na hodinu a kuchař si za celý víkend sedm tisíc. Pokud se tedy vytasíte přehledem znalostí, zkušeností a praxe, můžete si za měsíc vydělat slušný plat nebo si přivydělat ke škole či studiu.

Žárlíte?

Přemýšlíte, jak reagovat, když si třeba vaše přítelkyně objedná chlapa na spravení poličky? Určitě je zbytečná přehnaná žárlivost. Omass1bě strany si musí uvědomit, že někoho taková práce živí a zajisté nemá žáden sexuální podtext. Věříme ale, že si takovou práci brzy zamilujete. Flirtovat a smát se se ženou, která na vás může celý den oči nechat, je přeci jen lichotivé každému. Půjčovna je sice teprve na začátku svého fungování, ale pracovat můžete i pro jiné agentuy jako společník nebo doprovod na kulturní a zážitkové akce.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑