Móda

Published on Září 18th, 2013 | by redaktor

Hugo Boss – značka, která je luxusem

Hugo Boss je značka, kterou znají lidé po celém světě. Je to označení nejen oblečení, ale také luxusních parfémů. Tato německá značka existuje od r. 1924 a je zárukou kvality. Lidé, kteří milují design Hugo Bosse jsou nejen ženy, ale také muži. V Praze lze navštívit dva originální obchody této značky, kde si můžete vybrat nejen mezi obrovským množstvím oblečení, ale také doplňků, již zmíněné, známé značky. Např. v pražském obchodním domě s názvem Van Graaf si lze prohlédnout přes 400 kusů oblečení a doplňků této světoznámé značky.

Kvalitní móda pro muže může vděčit dvou pánům – bratrům advokátům, kteří se chopili povinností a po smrti majitele a zakladatele značky – Huga Bosse, začali firmu dále rozvíjet. Jen díky přesně vytyčeným cílům a skvěle propracovanému plánu se jim povedlo být takto úspěšnými.

Značka je především určená pro mladé a úspěšné muže, kteří se bez luxusního oblečení zkrátka neobejdou. Právě díky této skutečnosti tato značka nadále kvetla a rozšířila své řady o značky – Boss Sport, Boss Black a Boss Golf. V průběhu let se začala značka zaměřovat také na sluneční brýle, pásky, peněženky, sportovní oděvy, ale také na spodní prádlo. Od r. 1998 nebyl Hugo Boss pouze pro muže, ale v obchodech s módou si na své přišly také ženy – Hugo Woman. Poslední součástí značky jsou náramkové hodinky – dámské i pánské, ale také prodej parfémů, které jsou ve světě velmi oblíbené. Díky výborně zpracovaným plánům, marketingu, strategii a především trpělivosti všech, si vybudovala značka skvělou pozici na trhu.

Aktuální kolekce Hugo Bosse pro pány nabízí – sportovní kolekci Boss Green, ležérní obleky Boss Orange, luxusní kolekci Boss Black Label a linii Hugo Red Label. Kolekce Hugo Red Label jsou sportovně elegantní oděvy pro muže, zejména mladšího věku, kteří jsou zastánci klasického oblečení, avšak rádi své oděvy obohatí o aktuální módní trendy.

Kolekce Hugo nabízí také košile, trička, obleky, větrovky, ale i originální kožené bundičky, které jsou opravdovým symbolem luxusu. V nabídce jsou také jeany, mikiny, svetry a polo trička. Veškeré oděvy jsou laděny do trendové modré, zelené a béžové barvičky.

Jestliže si jste nebudete při výběru oblečení jisti, poraďte se s pomocným personálem, který je v luxusním obchodě k dispozici. Potřebovali byste kousek oděvu upravit? Není problém, obchůdky jsou vybaveny i místní krejčí, která vám oblečení na míru upraví.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑