Technika

Published on Srpen 23rd, 2013 | by redaktor

Hvězda mezi automobily – Pagani Huayra

Hledáte auto, které přitahuje pohledy krásných žen, ale také splňuje vaše nejtvrdší kritéria? Ideální spojení by mohl poskytnout automobil Pagani Huayra! Auto, které se chlubí prvenstvím na okruhu Top Gearu, navíc skrývá pod kapotou sílu 730 koní. Motor Mercedes-AMG M158 V12 s dvěma turby a obsahem 6 litrů je už dobrým předpokladem pro divokou a pořádně rychlou jízdu.

Pagani HuayraZažít ten pocit…

Pagani Huyara se skládá z více než 4000 dílů zakomponovaných s italskou pečlivostí a důrazem na detaily.  Inspirací pro Pagani byl vzduch, respektive vítr. Výrobci tedy zapracovali na vytvoření designu a vlastností auta tak, aby pohyb po silnici byl elegantní, mrštný, ale zároveň silný a velkolepý. Důraz kladený na aerodynamiku vyústil v model ve tvaru křídla obsahující sadu 4 klapek ovládaných počítačem. U Pagani Huyara si můžete být jisti optimálním vyvážením součinitele odporu a přítlaku. Dokonalý požitek z jízdy umocňují pneumatiky Pirelli s vysokou přilnavostí. Rozjet to můžete na závratných 370 km/h.

Pagani HuayraDesignový skvost

Design auta je naprosto luxusní a nadčasový. Huayra je rozpoznatelná na první pohled. Oválný tvar, křídlové dveře, čtyři výfuky a světlomety jsou nezaměnitelným znakem Pagani Huarya. Interiér je vybaven kůží podtrhující celkový fascinující dojem. Multifunkční obrazovka slouží k ovládání telefonu, další ovládací tlačítka najdete na volantu a centrální konzoli.  Přístrojová deska a řadící čep jsou odkryté. Tím se vám naskýtá úžasný pohled na interiér bez chybičky.

Pagani Huayra

Pagani Huayra samozřejmě obsahuje mnoho dalších důležitých prvků a originálních komponent. Vše dokonale ladí a navzájem do sebe zapadá, proto i cena tohoto famózního vozu je závratná. Většinou tedy zůstane jen vysněným vozem nejen mužů.  Auto vytvořené Horaciem Pagani si ale každopádně zaslouží pozornost a obdiv. A pokud máte v přepočtu asi třicet miliónů, můžete i vy lákat sexy modelky na jízdu snů!

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑