Hry

Published on Srpen 20th, 2013 | by redaktor

Jak na to: Zrychlení Vašeho PC – 1.díl

Taky se řadíte do skupiny vášnivých hráčů počítačových her?

Jste jen příležitostní hráč, ale bohužel nejste majitel stolního nebo přenosného herního PC se 4jádrovým procesorem 3.4GHz, i7 , operační pamětí 8GB+ , nejnovější grafickou kartou, atd?

Pak jste se již určitě mohli setkat s problémem, který Vám znemožnil hraní těchto her. Ano, jsou rady, tipy jak nastavení hry přizpůsobit (nejnižší rozlišení, efekty aj.), ale popravdě co z takovéto hry? Dalšími možnostmi je vypnout veškeré nepotřebné programy, které běží v pozadí nebo popřípadě přetaktovat Váš PC.  To ovšem u notebooků zásadně nedoporučuji, i když existují jedinečné programy, ve kterých přetaktování lze provést během několika minut a to i úplnými amatéry. Jenže když přetaktujete procesor, zvýší se i vyzařování tepla (přímá úměra). Na rozdíl od stolních PC se u notebooků počítá každý stupínek teploty navíc. Zvláště u některých notebooků kde jsou šasi opravdu nepoužitelné a mohlo by se stát, že by se Vám váš miláček roztekl přímo před očima a to doslova.

Samozřejmě neříkám, že tento návod z Vašeho PC či notebooku udělá TOP mašinu 21. století, ale zlepšuje chod her.

Toto vše by Vám měly poskytnout programy: Game Fire pro Win7 a Game Booster pro Win XP.

Tyto programy dokážou uvolnit místo na paměti počítače tím, že vypnou služby Windows, které při hraní nejsou potřebné.

O přesných možnostech aplikace se můžete dočíst zde a zde.

 

V dalším díle se podíváme jak na další zrychlení Vašeho PC.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags:


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑