Zdraví

Published on Září 28th, 2013 | by redaktor

Jídlo až pod nos

Jste doma sami a neradi vaříte? Přišla nečekaná návštěva a vaše zásoby v ledničce a chuť něco chystat se rovná nule? Nyní si můžete objednat jídlo z kteréhokoliv místa v republice. A nejedná se pouze o pizzu nebo čínskou kuchyni!

V klidu, v pohodě a bez námahy tak můžete objednávat pokrmy z více než 600 restaurací. Pohostěte své přátelé nebo si prostě dopřejte klidnou večeři nebo oběd, který vám bude doručen až domů a vaše jediná starost bude už jen labužnické vychutnávání.

4122717396_7beba7c2e7_oJak na to

Postup je jednoduchý. Přes internetové stránky nebo pomoci mobilu zadáte město, kde se nacházíte, a zobrazí se vám nabídka otevřených restaurací. Vyberete si, na co máte chuť, a objednávka bude odeslána vámi vybrané restauraci. Po dokončení přípravy pokrmu se kurýr bude snažit vám objednané dobroty co nejrychleji doručit. A z čeho vlastně můžete vybírat? To vše záleží na restauracích ve vašem okolí, ale pokud se zrovna nacházíte v Praze, pak máte na výběr téměř z jakékoli kuchyně. Klasická česká, indická, mexická nebo asijská kuchyně nabízejí pokrmy, které snad nikdy nezklamou. Objednávat můžete sushi, těstoviny, ryby, kebab, různě upravené maso včetně grilovaných lahůdek. Přepadla vás chuť na něco opravdu nezdravého? Objednat si můžete dokonce i burgery z takových fastfoodů jako je Burger King, KFC, McDonald´s nebo amerických restaurací. Samozřejmě i zmiňovaná pizza je v nabídce. Toužíte po lehkém obědu? Není problém si objednat salát, bagetu či sendvič. Tato služba vám dokonce zajistí i snídani a v případě potřeby víno či jiné nealko.

Ohodnoťte služby

1472169653_1d2737521e_bKaždá restaurace nebo fastfood je zákazníky hodnocena. Vy tedy vidíte, jak byli lidé spokojeni a kde jim nechutnalo. Důvodů, proč tuto službu využívat, existuje více.  Vyberete si z široké nabídky v pohodlí domova, platit můžete kartou a při opakovaném objednávání dostanete věrnostní slevu. V případě, že by vám nechutnalo, budou vám vráceny peníze.  Jak se vám líbí tato služba?

Autor úvodního obrázku: sheliaz413

Autor obrázku v textu: Dive-angel

Autor obrázku v textu: Renata F.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑