Vztahy

Published on Srpen 31st, 2013 | by redaktor

Jste single? Žijte na 100 %

Mnoho lidí se stydí za to, že jsou právě nezadaní. Ale proč? Vždyť i být single přináší řadu výhod. Samozřejmě také nevýhod, záleží, z jakého pohledu se na věc díváte. Co pro vás může být výhodou?

1. Najednou máte více času na své koníčky, záliby, ale také přátele. Nemusíte brát ohledy na svou partnerku a můžete si dělat, v podstatě, co chcete. Je jedno, jestli přijdete domů z práce a sednete si k Playstation nebo si půjdete zacvičit či s kamarády na pivo. Nikdo vás nebude kontrolovat a ptát se vás, kam a s kým jdete, a také kdy se vrátíte.

2. Skončí také vaše hádky a s tím související nervy. Ve většině vztahů se bez hádek nedají obejít. Nebudete mít už žádné starosti týkající se vztahu a budete se starat pouze sám o sebe.

3. Potřebujete k životu sex? Pak si můžete neomezeně nezávazně užívat, s kýmkoliv budete chtít a kdykoliv.

4. Už se nebudete ohlížet na to, co si pustíte v televizi. Nemusíte si pouštět nekonečné televizní seriály, ale vždy si zapnete to, na co budete mít právě chuť.

5. Můžete se podle svého uvážení stýkat, s kým budete chtít. Nebudete muset čelit vyslýchání, s kým trávíte svůj čas. Dle libosti můžete chodit na kafe nebo do baru se svou bývalou, která je v současné době vaší kamarádkou, a nikomu to nebude vadit.

6. Žena vás už nebude trápit úklidem. Skončí také věčné hádky kvůli tomu, že se neúčastníte pravidelného úklidu. Budete uklízet podle toho, kdy se vám bude chtít. Co budete chtít, uklidíte, co ne, tak ne, už to bude pouze na vás.

7. Díky tomu, že budete nějakou dobu sám, si můžete uvědomit to, jaký opravdu jste a co potřebujete. Sebepoznání neuškodí vůbec nikomu, ba naopak, bude se vám jistě v budoucnu hodit. Budete pánem svého času a můžete dělat to, co vás vždy bavilo a co vás naplňuje.

8. Už nemusíte jíst dietní jídla a pestrou stravu. Klidně si dopřejte to, co vám chutná. Nebudete již nikým omezování. Je libo pizzu nebo smažák a hranolky? Dejte si to, co máte rádi, třeba i s půllitrem poctivě vychlazeného piva.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑