Móda

Published on Srpen 15th, 2013 | by redaktor

Krajkové spodní prádlo pro muže

Může se to zdát neuvěřitelné, ale Rusko přišlo na trh s novinkou. Není nic divného na tom nosit a objevovat nové střihy a styly spodního prádla. Ovšem prádlo krajkové? Co na něj říkáte? Dovedete si představit, že si ho začnete oblékat?

Krajky jsou revolucí v oblékání, naprostá změna v životním stylu mužů. Co se jim na tom na východě tak líbí? Po mnoho let se muži po celém světě rádi oblékají do boxerek od Calvina Kleina, nyní Rusko vyhlásilo změnu – krajka zavládne světem.

Pokud teď navštívíte východní země a obchůdky se spodním prádlem, pak tam na vás čekají pánská krajková tanga a boxerky. Koupit si je tam můžete v několika barvách i vzorech. Muži tam považují jemné krajkové prádlo za velmi sexy. A to i u mužů. Dokážou díky němu ukázat ženám své mužství v průsvitné kraječce a nažhavit je tak na nezapomenutelnou noc. Co si ale budeme povídat, kdo si takové prádlo oblékne, patří opravdu mezi odvážlivce.

Někomu se může tento styl líbit, jiný ho zase zavrhuje. Zajímavé je, že muži v Rusku se jím rádi chlubí. Dovedete si však představit situaci, kdy budete vědět, že po nádherně stráveném večeru nastanou vášnivé chvíle, při nichž vás začne žena svlékat. Nejprve tričko, poté vám začne sundávat kalhoty a najednou na ni čeká překvapení v podobě krajek. Jak byste se v takovou chvíli cítili? Přijde vám to mužné?

Ve většině případů si každý z nás, když se řekne krajka, představí krásné ženské tělo, na kterém skvěle vypadá. Působí na vás něžně, sexy, romanticky, ale zároveň vyzývavě. Nejednomu muži omámí smysly a pohrává si s jeho obrovskými fantaziemi. Představte si, jak si místo svých oblíbených boxerek oblékáte krajkové prádlo. Ve většině případů to ženám přijde směšné. Jistě uznáte, že už při pohledu na obrázek muž v krajkových kalhotkách nevypadá příliš sexy. Muži, noste raději to, co vám padne a bylo pro vás odjakživa stvořeno. Krajkové prádlo ponechte ženám, vždyť právě krajky podtrhují jejich ženskost.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑