Vztahy

Published on Srpen 24th, 2013 | by redaktor

Kurz sebemilování

Hledáte extravagantní dárek pro manželku nebo přítelkyni, který ji bude šokovat, ale zároveň velice zajímat? Pak si buďte jisti, že kurz masturbace obě kritéria na 100 % splňuje. I když se může stát, že obdarovaná žena bude v šoku a možná i lehce znechucená, uvidíte, že zvědavost zvítězí.

Selbstbefriedigung-Frau-SexMasturbace jako přirozený způsob uvolnění

Sebeuspokojování je přirozené a každý to více či méně potřebuje a s chutí dělá. Zřejmě uvažujete, v čem může být takový kurz přínosný. Vždyť ani ženy mnohokrát pořádně neznají tu pravou slast, kterou může nešizená masturbace přinést. Obecně panuje názor, že hlazení, dráždění klitorisu prstem či vodou je vše, co žena potřebuje. Ale to je obrovský omyl! Vědět, kam správně sáhnout, a způsoby, jak se dráždit, mohou v ženských nejcitlivějších místech vyvolat doslova výbuch rozkoše. Celý kurz probíhá v intimním prostředí v malé skupince žen. Tady se vaše drahá polovička určitě zbaví přebytečné stydlivosti a naučí se mít ráda samu sebe ještě více. Ženy jsou v průběhu kurzu nahé a tedy vidí, že jejich drobné nedokonalosti nejsou ničím výjimečným. A samozřejmě dojde i k samotné masturbaci. Dozví se o různých způsobech jak se uspokojit a také si to náležitě vyzkouší.

Frauen-masturbieren-160153_LOboustranná spokojenost

A v čem je to přínosné pro pány? Sebevědomí ženy se zvýší, bude se cítit krásná a chtěná. Nemusíte se bát, že když bude umět uspokojit samu sebe jako nikdy předtím, nebude stát o sex s vámi. Naopak by vás mohla naučit, jak ji i vy můžete dovést k vytouženému, intenzivnímu a uvolňujícímu klitorálnímu orgasmu. Pro sexuální život může tato maličkost být oživující a stane se rozkoší, kterou můžete prožívat společně. Kdo by nechtěl mít doma ženu či přítelkyni usměvavou a těšící se na večer? Dopřejte jí (a následně i sobě) do detailu poznat tajemství skrytá v roztouženém klíně každé ženy.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑