Kultura

Published on Listopad 2nd, 2013 | by redaktor

How I Met Your Father aneb spin-off HIMYM na cestě?

Ted je se svým vyprávěním o hledání matky skoro u konce (huráááá), takže se nezadržitelně blíží i konec celého seriálu. Který si však i po 9 sezónách drží parádní sledovanost. CBS proto s producenty horlivě řeší vznik potenciálního spin-offu, v němž by se pro změnu pátralo po otci. Penězodojnou krávu je přeci třeba ždímat co to jde. Do poslední kapky, nebo rovnou do umření.

Pro někoho příjemná zprávě se však prakticky okamžitě změnila v šokující informaci. Pokud totiž seriál přece jen vznikne, jakože jo, nebude se jednat o příběh vyprávěný z pohledu Tedovy spřízněné duše v podání Cristin Miloti. Místo toho začne v baru U MacLarena vysedávat zbrusu nová partička potrhlých kámošů. Na jejich představení pravděpodobně dojde v závěru aktuální sezóny.

Reálně tak hrozí, že uvidíme to samé v bledě modrém, jen z pohledu, doufejme, že sexy ženy s nutkavou potřebou vyprávět svůj životní příběh o dlouhé cestě za vysněným kolíkem, dětmi…

Co myslíte? Existuje šance, že se z How I Met Your Father vyklube stejně kvalitní podívaná jako bylo několik prvních sezón HIMYM?

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑