Sex

Published on Září 24th, 2013 | by redaktor

Milování v těhotenství

Chcete se s ní milovat během jejího těhotenství, ale ona nechce? Bojí se, má divné pocity nebo nemá vůbec chuť na sex? Každá žena prožívá těhotenství jinak, a proto byste si měl poslechnout pocity, které vaše žena má. Působením hormonů si mohou ženy sex v těhotenství buď chválit, nebo naopak na něj vůbec nemusí mít chuť. Stává se, že žena zažívá během těhotenství nejlepší sex a orgasmus svého života. Mnoho lidí si ale pokládá otázku, zda je sex v těhotenství vůbec bezpečný.

Většinou ženy přemýšlí nad tím, zda nemůže pohlavní život nějak ovlivnit zdraví dítěte. Lékaři na to mají však jasnou odpověď – NE. Jestliže je těhotenství úplně normální, nerizikové, pak se nemáte čeho bát a sexuální aktivita může probíhat během celého těhotenství. Nezapomínejte však na to, že byste měli s partnerkou probrat, které polohy budou vzhledem k jejímu stavu, vhodné. Měl byste vědět, že pokud budete nutit ženu do takových praktik, jež jí nebudou příjemné, může o vás přestat mít zájem a začít se sexuální aktivitě vyhýbat.

Myslete během těhotenství vaší partnerky na důležitá pravidla. Jestliže nemá chuť na sex, podřiďte se jí. Pokud bude opak pravdou, pak se sexu vůbec nebojte. Neprožívá-li žena rizikové těhotenství, ničeho se nebojte. Důležité je, abyste spolu oba mluvili o svých pocitech a přáních. Jedině tak můžete docílit skvělého uspokojení.

Milujete orální sex? Nezapomeňte na to, že je důležité, aby nedošlo k tomu, aby se dostal vzduch do pochvy. Tím by se totiž mohlo stát, že se objeví vzduchová embolie, která je velmi nebezpečná pro ženu i plod. Klasické misionářské poloze se nevěnujte, raději vyzkoušejte jiné praktiky, neboť právě tahle není v těhotenství správnou volbou. Pro ženu je velmi příjemnou praktikou např. poloha vsedě, zejména v prvních měsících těhotenství. V pokročilejším těhotenství už není vhodná, protože velikost bříška nemusí tuto polohu umožnit. Ke konci těhotenství je dobrou pozicí poloha na boku, kdy velikost bříška nebrání sexuální aktivitě.

Jaký názor máte na sex v těhotenství vy a vaše partnerka?

 

Zdroj: http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=3&record=24471facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑