Hry

Published on Srpen 26th, 2013 | by redaktor

MU ONLINE – MMORPG zdarma

Hra, která Vás zaručeně chytne. Již dávno neplatí, že hry jsou pouze pro děti. Přidejte se k široké komunitě hráčů, ať už rekreačních, odpočinkových, či fanatických.

MU Online je propracovaná free MMORPG hra, kterou hrají tisíce lidí. Jedná se o hru z korejské dílny, jejíž příběh a proroctví se odehrává ve fantastickém světě MU. Tato hra zaujme širokou škálu lidí od 8 let do důchodu. Ve hře spíše potkáte velké množství starších lidí, kteří s hrou mají cenné zkušenosti a rádi poradí. Jak už to u online her bývá, vyskytují se zde i ti menší a méně zkušení hráči, především dospívající mládež, která svými názory a způsobem hraní hry, dodává určitou dávku zábavy. Však poznáte sami, čeho jsou někdy schopni. Díky hře získáte spoustu nových přátel, kamarádu a známých. Pokud s touto hrou jednou začnete, začne Vás velmi bavit a budete ji chtít hrát neustále. Hra potěší především milovníky Diabla, WOW, Lineage a dalších MMORPG her.

Již při prvním spuštění hry si ihned můžete vybrat ze základních postav, za kterou budete chtít hrát. V základu si můžete vytvořit postavu Dark Knighta, Dark Wizarda a Fairy Elfa.Po vytvoření postavy, pak můžete vstoupit do onoho úžasného světa MU. Dosáhnete-li s jakoukoli základní postavou určitého levelu, budete si moci vytvořit další postavy a to bonusové. Bonusovými postavami ve hře jsou Magic Gladiátor, Dark lord, Summoner a Rage Fighter. Používání naučených dovedností u jednotlivých postav je doprovázeno velmi pěkně zpracovanými grafickými efekty i zvukovým doprovodem. Hra obsahuje širokou škálu Setů (brnění pro postavy), zbraní, různých vylepšujících pomůcek a také velké množství lokací, kde se dají zmíněné věci z nelítostných příšer získat.

Pokud vás zrovna nebude bavit získávat zkušenosti na příšerách, můžete navštívit základní města a kochat se. Nejzajímavějším městem je Lorencia. Z každého rohu jsou zde slyšet obchodní nabídky, smlouvání a přátelské pozdravy. Z dálky je slyšet dopadající kladivo na kovadlinu velmi pilného městského kováře. Polední slunce tancuje po zbroji městské stráže. Line se vzduchem tesklivý hlas Archanděla, opěvujícího padlé. Zpěv všudypřítomných ptáčků zlepšuje náladu. V Lorencii dále naleznete bar, kde se nejčastěji setkávají hráči MU Online. Zasteskne-li se vám po překrásné přírodě, navštivte město elfů, Norii. Toto a mnoho dalšího Vás čeká v tomto světě. Přijďte si i Vy, vyzkoušet fantasy hru a připojte se ke zcela nepoznané komunitě fantasy, MMORPG hráčů.

 

 

 facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑