Kultura

Published on Září 25th, 2013 | by redaktor

Na co jít v říjnu do kina?

Chcete si už také někdy odpočinout od práce, ale dívat se na filmy doma nemá tu správnou atmosféru? Pokud nevíte, na co si vyrazit s partnerkou do kina, podívejte se na naše říjnové tipy.

Kameňák 4

Tato nová komedie Zdeňka Trošky se již nebude točit kolem sexu, ale půjde o něco jiného. Ptáte se o co? O hulení. V hlavních rolích jsou opět obyvatelé městečka Kameňákov. Václav Vydra, v roli Pepana, se rozloučil se ženou Vilmou, která mu odjela do Austrálie. Důvodem jejího odjezdu je návštěva jejich dcery. O domácnost se tedy stará pouze Pepan se svým synkem Pepíkem. S péčí o domácnost bojují. Nemají naklizeno, ani naklizeno. Navíc Pepana obletuje učitelka Vlasta, kterou hraje Dana Morávková. Pepan se jí líbí a ona by nebyla proti, aby mohla získat pozici po Vilmě. Pepan má ale jiné starosti, protože se stal starostou obce. V jedné z restaurací v městečku se ale objeví něco nečekaného….
Film můžete navštívit v českých kinech již od 10. října 2013.

Pro milovníky animáků přinese říjen další novinku – Zataženo, občas trakaře 2.

Po strašném potravinovém fiasku, který se již odehrál, v prvním díle filmu. Vynálezce Flint společně se svými kamarády museli odejít z města. V této části filmu Flint zjistí, že jeho stroj je neustále v provozu a tvoří zvláštní produkty. Ptáte se jaké? Pak Vám nezbývá nic jiného než se na film v kině podívat. Premiéra tohoto animovaného filmu by měla být 3. října 2013.

U konce světa

Staří přátelé se po dlouhé době potkají v rodném městě, kvůli tomu, aby došli dokončili jeden flám, jež před nějakou dobou začali. Jedná se o britskou komedii, která se mísí se sci-fi. V hlavní myšlence filmu nechybí otázky týkající se existence, piva, mimozemšťanů a záchrany lidských životů. Tento film režíroval Edgar Wright a premiéru má 24. října 2013.

Příběh kmotra

Již od 24. října 2013 si můžete do kina vyrazit na nový český film o lásce k penězům – Příběh kmotra. Film režíroval Petr Nikolaev a v hlavních rolích se objeví např. Ondřej Vetchý, Andrej Hryc, Filip Kaňkovský nebo Lukáš Vaculík.

Film vypráví nejen o Františku Mrázkovi, ale také o obrazu české společnosti za posledních dvacet let. Příběh kmotra ukazuje slávu a úpadek Františka Mrázka, který byl známým obchodníkem s hodinkami. Nejen, že se jednalo o obchodníka, který se objevoval v různých společnostech, ale také o muže, jež měl nade vše rád svou rodinu a fotbal. Zajděte se podívat na tajuplný příběh Františka Mrázka i vy…

Přiznejte se, které premiéry se už nemůžete dočkat?

 

Zdroj: http://www.kinobox.cz/film/295092-pribeh-kmotra/fotogalerie/ostatni/foto_162643facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑