Kultura

Published on Listopad 24th, 2013 | by redaktor

Na co v prosinci do kina?

Nevíte, na co vyrazit v prosinci do kina? Zde Vám přinášíme pár tipů:

1. Přijde letos Ježíšek?

Česká komedie, která se odehrává čase vánoc, přinese hned několik zvláštních příběhů, ale také zajímavých povídání a trošku té nostalgie. Tato komedie vypráví o dvou rodinách, které si řekly, že vánoční čas je od toho, aby se k sobě lidé chovali hezky a také, aby se dělala druhým radost. Na zázraky by totiž neměli věřit pouze malí, ale také my – dospělí. Nebo ne? Ve filmu si zahrál Josef Abrhám, který ztvárnil roli staršího Josého a vrací se zpět do České republiky, odkud kdysi emigroval. Příběh jeho rodiny je o tom, jak se jeho dcera Penélope snaží otěhotnět, avšak už po dlouhou dobu, neúspěšně. Jeho manželka však věří, že by mohl nastat vánoční zázrak v podobě Pražského jezulátka, a Penélope by díky němu mohla otěhotnět. José si však uvědomuje mnoho překážek, které mohou po jeho návratu do rodné země, nastat.

2. Hobit: Šmakova dračí poušť

Dobrodružný film, jehož první část sklidila obrovský úspěch, pokračuje dalším zajímavým příběhem hobita Bilbo Pytlíka. Ten putuje společně s gandalfem a trpaslíky na výpravnou cestu, při které zažijí neuvěřitelné situace. Tito hrdinové se vydali na svou pouť právě kvůli tomu, aby získali nazpátek Osamělou horu a království trpaslíků. Cestou potkají mnoho nepřátel a překážek, jež budou muset překonat. Zvládnou překonat i ta největší nebezpečí?

3. Nymfomanka

Již několik set fanoušků očekávalo tento film, který režíroval oblíbený dánský režisér Lars von trier. Film s erotickým příběhem vyniká skvělým obsažením. Vidět v něm můžete Charlotte Gainsbourg, Willem Dafoe, ale také Uma Thurman.

4. Rozkoš

České drama Rozkoš má hlavní heslo – posedlost. Ptáte se čím? Láskou, uměním, ale i originalistou, úspěchem a vztahy. Jakmile je někdo něčím posedlý, brzo může nastat takový okamžik, že dojde k jeho zániku. Nejprve člověk utrpí ztrátu rozumu, a poté všeho ostatního. Rozkoš je však jako droga. Mnoho lidí ji chce zažívat, i přes to jaké oběti může přinést. Člověku může vzít nadhled, ale také životní styl. V hlavních rolích se objeví Jana Plodková, Martin Myšička, Jan Budař, a další.

 

Vybrali jste si? Už víte, na který film vyrazíte právě vy?

 

Zdroj: http://www.kinobox.cz/film/125609-hobit-smakova-draci-poust/fotogalerie/plakaty/foto_158402

 facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑