Vztahy

Published on Srpen 27th, 2013 | by redaktor

Nedopusťte, aby vám řekla těchto pět vět I. díl

I když nás ženy milují, občas jsou příliš otevřené a upřímné a i když to asi myslí dobře, nám mužům to zkrátka ubližuje a vadí. Připravili jsme pro vás pět věcí, při kterých mají muži chuť prásknout s dveřmi a raději zajít do hospody na panáka. Ve kterých situacích je lepší ženě říct STOP?

Můj bývalý

Není nic horšího, než poslouchat, jak byl její bývalý super divoch v posteli a že jí to dělal třikrát denně. Asi nechodil do práce jako vy, asi to byl její první a neměla s čím porovnávat. Ať už to je jakkoliv, podle statistik končí až dvacet procent vztahů právě těmito připomínkami na bývalé milence. Ženy se nás neustále snaží převychovávat, ale shazovat mužské ego je už příliš. Utněte ji hned ze startu, každá žena má ráda sex trochu jinak, a pokud se jí nelíbí vaše techniky, není nic příjemnějšího, než aby vám sama ukázala, co a jak by chtěla. Možná nebude na škodu připomenout vaší drahé, že ten super borec bývalý je skutečně bývalým partnerem z nějakého důvodu a vy jste tady teď pro ni s otevřenou náručí.

imagesCAT51T9LTvůj otec a matka

Taky nesnášíte věty, které začínají slovy „jsi jako tvoje matka nebo otec“, při kterých vás s nimi srovnává? Nikdo nechce slyšet, že má stejně špatné vlastnosti, jako jeho rodiče. Vysvětlete ji, že genetiku nelze změnit a nezbyde nic jiného, než si zvyknout a tolerovat drobné chyby. Nemůžete přece za to, že i váš otec nechává ponožky v obýváku a prkýnko nahoře. S vaší matkou jsou spolu už dvacet let, tak proč by to nešlo i u vaší generace, že?

V pokračování vám nastíníme další muži nenáviděné řeči našich drahých poloviček. Před „konzultací“ a vzájemnou výměnou názorů doporučujeme najít nejbližší květinářství, ze kterého v případě neúspěchu a rezignace ponesete pugét na usmířenou…facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑