Vztahy

Published on Srpen 30th, 2013 | by redaktor

Nedopusťte, aby vám řekla těchto pět vět II. díl

V prvním díle jsme vám nastínili nejčastější situace, při kterých máte chuť vaši drahou polovičku vysadit z auta, aby se prošla a vychladla? Našli jsme další skvělé řeči, které nedovolte ženě nikdy vyslovit!

Hlavně nezapomenout!

Každá žena, pánové, a tím myslím opravdu každá, tohle někdy použije. Ať už zapomenete na svátek (proč se vůbec slaví?) nebo ji vyzvednout od holiče (kde může být tři hodiny?).  Snad byste mohli mít pochopení pro citové záležitosti typu rodinných oslav či narozenin, nevyjímaje profesní schůzky a obchody. Pokud vaše partnerka nedokáže akceptovat vaše občasné zapomínání, kulantní řešení nabízí blok, do kterého vám může i zbytečnější akce připomínat. Předejdete tak nepříjemným a zdlouhavým hádkám. I když, přiznejme si, někdy stojí za to se usmiřovat…

360_2025135bNula versus jednička

Dokud máte peníze, kupujete ji všechny ty blbosti na obličej a hadříky, ve kterých vystavuje svoji prdelku na obdiv, jste skvělí, dokonalí a zkrátka jedničky. Jakmile se ale dostane k vlastním příjmům, vydělá více než vy, jste nula a ona někdo s velkým N. Muži mají jednoduše určitou hrdost a úroveň, ze které nikdy nesleví. Neustále chtějí mít pocit, že oni jsou hlavou rodiny a živitelem rodiny, tak jim to, dámy, neberte. A pokud máte dostatek peněz na kontě, můžete třeba taky občas koupit nějakou maličkost – třeba suprový hodinky nebo nejnovější telefon na trhu.

Když se slečinka nudí

Není nic horšího, než mít doma buchtu, která se nudí. Jakmile pomine prvotní euforie zamilovanosti, je potřeba se vrátit do reálného života a fungovat. Navrhněte partnerce, ať vymyslí nějaký výlet nebo zpestří váš vztah vlastnoruční večeří nebo nočním programem (nejlépe v posteli v novém prádýlku). Pokud vás i tak bude obviňovat, že se věnujete příliš práci nebo kamarádům, najděte si raději jinou.

Pokud jste v začínajícím vztahu, ženu na pánské myšlení upozorněte. Ale protože je to „jenom“ žena, stejně to nepochopí a kolotoč nekonečných výčitek a emocí budete muset chtě nechtě absolvovat… Drobné výlevy typu – proč ses na ní díval – jsem tlustá – raději nekomentujeme…facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑