Sport

Published on Září 7th, 2015 | by redaktor

Nejlepší adrenalinové zážitky, které vám připomenou, jak je život krásný

Nudíte se? Nebojte, nebudeme vám radit, abyste si pořídili medvídka mývala. Ten do vašeho života příliš mnoho vzrušení nepřinese. Raději se čas od času oddejte zábavě, která ve vašich žilách rozproudí adrenalin. Připravili jsme pro vás přehled nejoblíbenějších aktivit, které nenechají žádného opravdového muže chladným!

Starý dobrý bungee jumping

Předsudky stranou. Co na tom, že jde o poněkud profláknutý zážitek – už jste to někdy zkoušeli? Bungee jumping z mostu, jeřábu nebo třeba vysílače je naprosto bezpečný a přesto maximálně adrenalinový. Není divu, že patří k nejvyhledávanějším zážitkům svého druhu. Tak schválně – dokážete skočit, nebo se zkameníte a nebude s vámi k hnutí?

Jízda s Hummerem

Hummer není auto pro ořezávátka. Civilní verze legendárního Humvee je v terénu jako doma a vám bude při řízení z uší stříkat testosteron. Ať už vaše volba padne na „há dvojku“ nebo menší Hummer H3, nebudete litovat jediné minuty strávené za volantem. Dost možná si na nezničitelný offroad našetříte a budete si hrát na Arnieho pravidelně.

Trocha hazardu nikoho nezabije

Adrenalinové zážitky mohou mít mnoho podob a hazardní hry mezi ně nepochybně patří. Pokud se bojíte bungee jumpingu a Hummer vám nic neříká, zahrajte si ruletu, black jack nebo baccarat. A nemusíte přitom ztrácet čas cestou do casina. Chopte se notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu a zahrajte si online.

Pozor: Neriskujte, že v online casinu prohrajete i kalhoty a nejprve si svůj hráčský um vyzkoušejte. Co třeba ruleta online zdarma?

Let stíhačkou

Ne, nemáme na mysli let s vaší stíhačkou, která se vás snaží kontrolovat čtyřiadvacet hodin denně. Let stíhačkou (např. L-29 Delfín) patří mezi top zážitky, na které rozhodně jen tak nezapomenete. Představte si, jak se po nebi řítíte rychlostí přes 600 km / hod a zažíváte přetížení, obraty nebo střemhlavý pád dolů…

 

 facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather


About the AuthorComments are closed.

Zpátky nahoru ↑