Technika

Published on Květen 31st, 2015 | by redaktor

Netradiční psí boudy od Samsungu

Milovníci psů se mají pravděpodobně opravdu na co těšit. Samsung představil blízkou budoucnost v podobě nového supermoderního projektu týkajícího se psí boudy. Ta je koncipována jako malý funkční dům pro psí mazlíčky. Pojďme si ale nejdříve představit společnost Samsung.

Značku Samsung znáte především jako světového výrobce elektroniky, ale její historie je mnohem zajímavější a pestřejší. Společnost plná pokrokových nápadů nejen v elektronice byla založena v roce 1938 Lee Buying-Chulem v korejském Tegu. Začátky byly spojené s produkcí cukru, následně se působnost přenesla do pojišťovnictví a denního tisku. V roce 1969 byla založena společnost Samsung Electronics a začala se rozvíjet v oblasti komunikace a elektroniky a byla založena první televizní a rádiová stanice. Během let došlo k výrazným organizačním změnám, kdy hlavní zaměření společnosti bylo na elektroniku, inženýrství a chemický průmysl. V současné době čelí Samsung obrovské konkurenci, nicméně stále patří mezi světové lídry v oblasti elektroniky a možná je opět posune o krok vpřed jejich nový záměr v podobě multifunkční psí boudy.

 

Chovatelé by se měli připravit na šokující vychytávky, ale také vysoké sumy. Psí boudy jsou inspirovány moderní architekturou a jsou tvořeny dvěma oválnými objekty. Ty jsou vypolstrované a vytapetované tak, aby poskytovaly dostatečný komfort psím tlapkám. Oblé tvary by měly napomáhat snadnému a nekomplikovanému pohybu. Uvnitř boudy se nachází krmící stanice, hydromasážní vana a dokonce i tablet. Při odchodu z boudy může pejsek využít běžícího pásu, který mu částečně nahradí dlouhou procházku nebo bazén. Celý projekt nese název Dream Doghouse a pokud nemáte doma dostatek prostoru, tak na něj rovnou zapomeňte. Tato moderní bouda byla představena na největší světové výstavě psů Crufts, kde nad touto věcí zaplesalo nejedno srdce chovatele. Bouda má ale dvě nevýhody. Tou první je cena a tou druhou fakt, že psi velkých nebo středních plemen zřejmě propracovaný designérský počin stejně příliš neocení.

Podívejte se, jak vypadá moderní psí bouda od Samsungu:

 

 facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Zpátky nahoru ↑