Business

Published on Srpen 20th, 2013 | by redaktor

Nová móda Číňanů – kojení dospělých!

Čínští zbohatlíci mají novou úchylku, která je zároveň jejich koníčkem. Za neuvěřitelný honorář se nechávají kojit od žen. Ti stydlivější si nechávají od žen odsávat mateřské mléko do lahviček, ze kterých ho pak konzumují.

Jelikož se tato úchylka stala velmi oblíbenou, byly založeny firmy, které se zabývají kojením dospělých Číňanů. A jaká je cena kojného? Pohybuje se kolem 52 tisíc korun měsíčně. Pro zajímavost, tato suma je více než čtyřnásobek průměrného čínského platu. Zdravé a krásné ženy, které pro zbohatlíky kojí, mohou dostávat ještě vyšší honoráře.

Jakmile se objevily první zprávy o této zálibě  na webové adrese Weibo, ihned se téma stalo velmi diskutované. Dokonce byla vytvořena také anketa, ve které lidé téměř 90 % hlasy toto hobby odsoudili. Důvodem odsouzení této úchylky bylo především to, že jsou překročeny jisté meze v rámci etiky. Jen něco málo přes 10 procent lidí řeklo, že se jim tato skutečnost zdá zcela normální a jde pouze o nový předmět podnikání.

A co si myslíte o nové čínské módě vy? Také jste názoru, že se jedná pouze o business?facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑