Vztahy

Published on Září 25th, 2013 | by redaktor

Originální dárek – ovocná kytice

Nevíte, co koupit Vaší přítelkyni k svátku či narozeninám? Máte rádi originální dárky? Co takhle zkusit nechat udělat ovocnou kytici.

Ovocné kytice jsou v zahraničí velmi oblíbené. Dokonce se dají sehnat květiny nejen z ovoce, ale i z čokolády. V České republice se dlouhou dobou nedali takové květiny sehnat, až pak přišla společnost Frutiko international s. r. o., která se zabývá tvorbou neobvyklých květin. Ovocné květiny se však hodí nejen jako dárek, ale také jako dekorace na svatbách či plesech.

Květiny se nejčastěji vytváří z čerstvého ananasu, jahod, melounu, hroznového vína, mandarinek, pomerančů, kiwi, jablek a banánů. Aby byla květina ještě neobvyklejší, mohou se kousky ovoce namáčet do čokolády (ať už do bílé, mléčné nebo hořké). Květiny lze objednat na internetových stránkách – www. frutiko.cz. Jako bonus nabízí společnost zákazníkům dopravu po Praze zdarma.

Každá kytička se tvoří z nejčerstvějšího ovoce, které je společnosti vždy ráno dodáváno. Navíc květiny se vyrábí těsně před tím, než jsou doručovány zákazníkům. Ovoce je samozřejmě to nejkvalitnější, od těch nejlepších dodavatelů z hlavního města.

Webová adresa www.frutiko.cz má ve své nabídce i zvláštní bonboniéry, které samozřejmě obsahují bonbónky z čerstvého ovoce a nejchutnější čokolády. Firma Frutiko international s. r. o. je první společností, která v České republice nabízí takovéto výrobky.

Ovocné kytičky patří mezi ojedinělé dárky, které můžete pro svou partnerku pořídit. Většina žen bude zajisté takovým dárkem potěšena zároveň překvapena. Navíc jako bonus firma nabízí, že společně s květinou zasílají ještě příjemci kartičku, na které je uveden vzkaz od odesílatele. Díky této kartičce bude hned žena vědět, od koho květinu má.

Líbí se Vám náš tip na dárek? Nezapomeňte si prohlédnout kompletní nabídku společnosti Frutiko international s. r. o., a potěšte díky ní Vaši přítelkyni.

Zdroj: http://www.babinet.cz/clanek-14605-soutezte-o-ovocnou-kytici-frutiko-plnou-vitaminu.htmlfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑