Business

Published on Listopad 11th, 2013 | by redaktor

Oslavte svůj úspěch pravým kubánským doutníkem

Doutníky k oslavám úspěchu neodmyslitelně patří. Dopřejte si i vy pocit dobře uzavřeného obchodu nebo zvládnutí náročného úkolu s kvalitním doutníkem v ruce. Kubánské doutníky patří ke špičce na trhu a ne nadarmo při vyslovení slova doutník si většina představí právě ty kubánské. Neochuzujte oslavu s kolegy nebo přáteli a na znamení úspěchu si dopřejte to nejlepší z široké nabídky.

Vybírejte kvalitu z Kuby nebo Dominikánské republiky

AaJe pouze na vás, který druh zvolíte. Krátké doutníky Cigarillos můžete zakoupit ve dvou druzích – mini a midi. Cigarillos poskytuje kvalitní tabák, ale co se týče doutníků, můžeme je spíše pokládat za příjemný předkrm. Kvalitu doutníků ovlivňuje mnoho faktorů. Místo pěstování, způsob sušení a fermentace, míchání listů a samotné ubalení můžou výsledný dojem ve velké míře ovlivnit.

Strojově vyráběný doutník s obsahem vlhkosti přibližně 12 % se nazývá Shortfiller. Pokud zvolíte tuto možnost, čeká vás chuťový zážitek a nenáročné potahování. Doutníky tohoto typu neplesniví ani nevyschnou, dokonce postupem času mohou být ještě kvalitnější. Longfiller je doutník s obsahem vlhkosti pohybující se mezi 22 a 24 %, proto je ideálním místem pro jejich výrobu Karibik. Doutníky jsou baleny ručně a pro jejich bezproblémové uchování pro další vhodnou příležitost je stěžejní jejich uložení. Humidory vaše doutníky snadno uchrání vlivům okolí, protože zachovává optimální podmínky pro skladování ručně balených doutníků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAÚčastníky oslavy rozhodně potěšíte kubánskými Doutníky značky Cohiba. Tato značka patří mezi nejkvalitnější a také nejdražší doutníky. Kubánské doutníky se pravidelně umísťují na prvních místech žebříčku o nejlepší doutníky každoročně vyhlašovaném magazínem Cigar Aficionado. Pokud nejste příznivcem Kuby, zkuste zakusit jedinečnou chuť skvělých doutníků z exotických míst Honduras, Nikaragua či Dominikánské republiky. Usedněte vítězně do křesla a dopřejte si sklenku a jedinečný doutník proslulý svou kvalitou.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑