Sex

Published on Září 23rd, 2013 | by redaktor

Po čem ženy (ne)touží?

Problematika lidských vztahů, zvláště pak těch partnerských, je obsáhlá a nelehká. Pokud se tedy chystáte na první schůzku nebo je váš milostný vztah teprve na počátku, nechte vyniknout své přednosti a naopak, pánové, zapomeňte na některá klišé! 

Erstes_Rendezvous_Ist_mein_Date_der_Partner_fuers_Leben-Auf_der_Suche-Story-351638_630x356px_3_5LrY8CPLKbgaACo ženy chtějí

Mnohé ženy rády tančí a není s čemu divit. Partner nemusí být zrovna mistr světa ve společenských tancích, ale pokud partnerku vytáhnete na ples nebo na párty předvedete pár tanečních kreací, bude nejen spokojená, ale navíc i hrdá. Spousta žen touží po neustálém objímání a vyznávání lásky. Neznamená to každou hodinu poslat sms zprávu s výčtem svých citů, ale v nečekaných chvílích, které vám připadají zcela běžné nebo rutinní, podpořit či svou partnerku obejmout. Je to opravdu velký vztahový základ do budoucna. Chcete-li milence skutečně dokázat, co ve vás dřímá, buďte k ní upřímný a pozorný. To jsou vlastnosti, které ocení každá žena. Není se čemu divit, vždyť je to přece krásné, když vás zajímají její zájmy a potřeby. Pokud navíc najdete společné koníčky, máte vyhráno! Rada na závěr, na první schůzku si raději neberte telefon. Pokud máte náročnější povolání nebo vám zkrátka pořád vyzvání, ze schůzky bude vaše kořist odcházet znuděná a unavená z neustálého přerušování rozhovoru.

Co ženy opravdu nechtějí

sh_Beziehung_Streit_450V začínajícím a pozor i delším vztahu se určitě nehodí neslušné vychování. Pokud se do vás má nová partnerka zamilovat, zopakujte si alespoň základy slušného chování, stolování a vyjadřování. Ve vztahu se musí oba dva snažit a jsou k tomu potřeba i dobré návyky. Mlaskání, přežvykování, plivání a říhání si nechte raději pro kamarády do hospody. Velmi pečlivě si zakažte všelijaké rozhovory na adresu svých bývalých přítelkyň. Věty typu „moje bývalá to dělala tak“ ženu odradí, nikdo přece nechce být srovnáván s předchozí polovičkou. Další trapnou situaci mohou vyvolat i nevhodné poznámky a vtipy. Na prvních schůzkách ještě nemusíte odhadnout ženin smysl pro humor, a proto se vyvarujte jakýchkoliv dvousečných vtipů. Naprosto vypusťte sexistické a vulgární vtípky. A na závěr se snažte nekoukat po jiných. Tady platí, že hodnocení a dívání není zakázané, ale na první rande se více než nehodí.

Ženy jsou složité a nikdo jim nerozumí, to ví všichni muži. S troškou tréninku se i vy můžete vytáhnout svým přitažlivým stylem, vášní, něžnostmi a vtipem a získat tak pozornost a náklonnost pěkné roštěnky.

zdroj informací a obrázků: krone.atfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑