Vztahy

Published on Srpen 25th, 2013 | by redaktor

Postelové trapasy…

Všichni máme minimálně jednu hororovou postelovou historku, protože při sexu se můžou, stejně jako v životě, stát nejrůznější věci. Většinou vše ustojíme, ale co když se nám stane něco opravdu hodně trapného, co pak?!

Trapných situací může nastat opravdu hodně. Stačilo pár drinků, piv v našem baru a s kamarády jsme se dostali k tomuto tématu a řešení těchto situací.

Klasika: konec přijde příliš rychle

Pokud jste Vaší partnerku nestihli uspokojit, zůstaňte v klidu. Lidově řečeno, vezměte to do vlastních rukou. Když budete v sexuálních aktivitách zvolna pokračovat, alespoň si odpočinete, chytnete druhý dech a můžete opět do sedla. Takovéhle věci by se měly přecházet s nadhledem, stát se to může každému z nás. Hlavně nesmíme zapomínat na naše drahé polovičky a pokusit se nedat nic najevo.

Ozve-li se nepatřičný zvuk

Opravdu prekérní situace. Naše těla jsou opravdu nevyzpytatelná a mají podle všeho nevyčerpatelný obsah možností jak nás ztrapnit. Pokud se Vám tohle stane, nejlepší variantou je zasmát se tomu. Ono to taky v podstatě legrační je, sice se můžete tvářit stylem, že se nic nestalo, ale bude to jen zbytečný pokus.

Ve víru vášně spletete jméno

Opravdu špatně se to vysvětluje, věřte mi. 🙂

Ale pokuste se to omluvit tím, že je Vaše partnerka tak dokonalá, sexy a úžasná, že jste prostě v blízkosti extáze, kterou Vám poskytla, nemohli jasně uvažovat a chybička se vloudila. Nebudeme si nic zastírat, není reálné, abyste v posteli  pokaždé mysleli jen a jen na ni. Ženám taky, byť jen na okamžik během radovánek, proběhne hlavou obrázek oblíbeného herce, pohledného kolegy z práce nebo souseda. Každopádně pokud se to stane Vašemu protějšku, pokuste se vyvarovat naštvaným scénám a nechte si to vysvětlit. Bude-li se to opakovat častěji nebo se přidají i jiné podněty, zažádejte o rozvod.

Nevítaný host

V každém případě zachovejte klid.  Jsou mezi námi i takoví, kteří netouží po ničem jiném, než aby je někdo při sexu načapal. Pokud k nim zrovna nepatříte a ten, kdo otevře dveře, není rozzuřený manžel Vaší milenky, tak se opravdu nic neděje. S největší pravděpodobností opět zase dveře potichu zavře a bude dělat, že nic neviděl ani neslyšel. Což je nejlepší reakce jak pro Vás, tak i pro něj.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑