Kultura

Published on Září 5th, 2013 | by redaktor

Pozvánka na slavnostní křest knihy

Přijďte se podívat na akci nakladatelství Práh. Dne 12. 9. 2013 bude v Paláci knih Luxor probíhat od 17:00 křest nejnovější knihy spisovatele Martina Vopěnky a nejnovější knihy profesora Petra Vopěnky. Pořad moderuje Marek Eben a křtít budou pánové Jan Šulc a Ivan M. Havel.

Při slavnostním křtu proběhne také vyhlášení soutěže o dárkový kupón k nákupu knih z nakladatelství Práh v hodnotě 5.000,- Kč! Soutěž stále ještě probíhá!

Spisovatel, nakladatel, publicista a cestovatel Martin Vopěnka ve své nové knize „Nebarevné vzpomínky“ popisuje zážitky z dětství. Na těchto stránkách ožívají okamžiky z konce šedesátých let dvacátého století.  Nechybí tu ani humor, nadsázka, ale i hluboké životní zamyšlení, které je typickým prvkem v dílech tohoto autora. Nová kniha Martina Vopěnky rozhodně patří k tomu druhy literatury, který zahřeje na srdíčku, proto jistě stojí za přečtení!

vopěnka

 

A jaké další knihy plánuje vydat do října toto nakladatelství Práh? Rozhodně stojí za zmínku Babička. Nové vydání jedné z nejznámějších knih Česka! Vydání přívětivé k současným dětem.

A další knihu „POSLEDNÍ SLOVA VALTRA KOMÁRKA“ – nedokončený rozhovor syna s otcem, dne 24. 9. pokřtí prezident Miloš Zeman a další významní hosté!

 

 facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑