Sport http://media.webseller.cz/prakticky-zivot/bolest_zad_3481066.jpg.jpg

Published on Srpen 15th, 2013 | by redaktor

Pryč s bolestí zad

Snad všichni někdy pocítili únavu zapříčiněnou celodenní chůzí, sezením či stáním. Právě s únavou je spojena bolest celého těla. V takových chvílích mívá člověk chuť na pořádnou relaxaci, aby se mu uvolnilo celé tělo. Jestliže si nebudete relaxaci dopřávat, vaše tělo začne po čase velmi trpět, a pak můžete mít nepříjemné bolesti zad, které vás začnou omezovat při běžných denních aktivitách.

Nevíte, kde začít? Zkuste léčbu magnety. Léčba pomocí magnetů je známá již několik staletí, ale moderní podoby se dočkala až na přelomu 19. a 20. století. Terapii magnety lze využít také v podobě bodových magnetů, tzn. vložky do boty, náramky, atd. Zmírnit bolest těla lze také konzumací zmagnetizované vody. Jaké jsou účinky magnetoterapie? Působí pozitivně na lidský organismus, zlepšuje spánek a prokrvování těla, zmírňuje bolesti hlavy a působí také protizánětlivě.

Co je masážní podložka s magnetoterapií? Podložka, která vás zbaví nepříjemné bolesti zad. Obsahuje 9 vibračních bodů, 8 masážních funkcí a 18 skupin magnetů. Podložku si můžete nastavit podle svých představ nebo můžete využít programů, které jsou přednastaveny. Lze si také vybrat délku masáže. Můžete se nechat hýčkat po dobu 10, 20 nebo 30 minut. Podložka obsahuje LED diodu, která mění barvu a ukazuje informace o masáži. Dá se také nastavit intenzita působení, ať už pouze slabá, střední či silná.

Rozhodli jste se pořídit si takovou podložku? Pak jste určitě učinili správně, neboť díky masážím se vám konečně skvěle prokrví vaše tělo, uvolní se svaly a posílí se vám zádové svalstvo. Tato masážní podložka přispěje ke správné funkci nervových drah a aktivaci látkové výměny. Masáže také pozitivně působí na zdravotní stav a snižují stres, kterému jste denně podrobováni. Chcete udělat něco pro své tělo? Pak si pořiďte tuto masážní podložku a začněte se změnou životního stylu právě teď.

 

Zdroj: http://media.webseller.cz/prakticky-zivot/bolest_zad_3481066.jpg.jpgfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑