Sex

Published on Leden 3rd, 2014 | by redaktor

Revoluce pánských erotických hraček přichází

Pánové, už teď se připravte na chvíle, kdy vaše milá polovička nebude doma, a vy budete chtít upustit páru. Jenže pravačkou už je to nuda a prsatá Máňa odvedle, co na vás neustále mrká, za to nestojí. Tak co s tím? Zkuste erotickou hračku zvanou honítko.

Většinou je vyrobené z pružného materiálu (gelu či silikonu) a napodobuje klasickou vagínu. Takže při správné lubrikaci (gelem či olejem) můžete zasunout svého bimbána a užít si. Honítko aka masturbátor si nestěžuje, že ho bolí hlava, je vždy připravené a nemusíte mu kupovat drahé kabelky. Ideální na osamělé noci.

Převeliký výběr…

Jenže jak si vybrat, když v sexshopu mají hromadu pánských erotických hraček a vy nevíte, jakou správnou si vybrat? S tím by vám měl pomoci erotický magazín http://www.lascivni.cz/, který se už několik let věnuje recenzování a testování erotických pomůcek – nejenom těch pánských, ale i dámských.

Honítek testovali poměrně dost, takže si můžete vybrat, jestli zvolíte realistické modely se vzhledem reálné vagíny, nebo atypické kousky, které vypadají asexuálně a nenápadně, ale svůj účel splní také na výbornou.

Vyzkoušené a prověřené modely

Realistickým kouskům se věnuje americká společnost Fleshlight, která u některých řad honítek používá odlitky světových pornohereček. Lascivní.cz testovalo jeden klasický model masturbátoru Stamina Training Unit, který pomáhá s výdrží – trénujte a trénujte a partnerka vás pak v posteli nepozná. A to myslíme v dobrém:)

Netradiční hračkou je silikonový válec (dovezený až z Japonska), který svým vzhledem nijak nenapovídá o svém pravém účelu. Honítko Tenga 3D je propagování sloganem „Za masturbaci se muži nemusí stydět“.

Hračka má proto jednoduchý a čistý design (vypadá skoro jak umělecká soška) a k tomu všemu je samozřejmě skvěle užitelná k masturbaci. Dalším plusem je jednoduché čištění a jednoduché použití.

Už víte, kterou hračku byste si vybrali vy pánové? Jednoduchou a futuristickou Tengu, nebo realistický a živočišný Fleshlight?facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑