Sex

Published on Listopad 13th, 2013 | by redaktor

Co říkáte na švédskou trojku?

Potřebuje váš milostný život netradiční zpestření nebo prostě chcete zažít něco nového, co každý den nejde? A co takhle zkusit švédskou trojku? Pro mnohé může být ještě dnes představa sexu více lidí než dvou naprosto šílená a nepřijatelná. V dnešní době, kdy jsou prolomena všechna „sex tabu“ by švédská trojka ale mohla znamenat nevšední zážitek a další postelové dobrodružství. Už jste se rozhodli?

Zažijte nové sexy hrátky

Pokud jste zrovna bez stálé partnerky nebo právě procházíte obdobím, kdy je vám vše bez ptaní dovoleno, pak se nemusíte dlouho rozpakovat. Ve společnosti, na party a často i mezi přáteli můžete najít své partnery do trojky. Je libo dvě ženy, nebo raději mix? To už záleží pouze na vás, jaké choutky jsou vám bližší. Každopádně dvě ženy není sranda uspokojit. Nezapomeňte, že penis máte jenom jeden, ale v tu chvíli ho budou chtít obě. V lepším případě se ženy začnou uspokojovat navzájem, zatímco vy se budete věnovat zrovna jen té jedné. V horším případě se uspokojovat nebudou a vy budete mít plně zaměstnaná ústa, ruce i vaši mužskou chloubu. Výsledný efekt může být takový, že si budete připadat jako byste právě přišel z osmihodinové směny v továrně a vlastně ani nebudete mít pocit, že jste si trojku užili.

svedska_trojka_2Proto si vždy dopředu ujasněte pravidla a ujistěte se, že dámy jsou schopny se o vás rovnocenně podělit. To samozřejmě platí i v opačném případě. Dva muži a jedna žena. Málokdy se stane, že by se mezi sebou pomazlili i muži. Když jste dva na jednu, nezapomeňte na ohleduplnost. Stejně jako dvě ženy vysílí muže, tak i dva muži nemusí znamenat dvojité uspokojení pro ženu. Výhodou pro chlapy je, že žena má otvorů více kam se dá penis zasunout a tak nejsou nuceni zkoumat si navzájem své prdelky. Ale opět byste se měli dopředu domluvit, abyste se nedivili, že žena potom co má ucpané ústa a zespod do ní buší druhý, se zničehonic zvedne a odejde.

Pokud máte partnerku a oba jste se shodli, že švédská trojka je to pravé dobrodružství pro vás i vy se nejdříve domluvte na pravidlech, aby vše neskončilo fiaskem. Žena by se neměla cítit ohrožená tou druhou, takže se náležitě věnujte oběma. Švédská trojka již není dneska žádné drama. Zapomeňte na konzervativnost a zkuste něco nového.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑