Hry

Published on Srpen 21st, 2013 | by Vladimír Nagl

Riot doporučuje změnu hesla u League of Legends

Již pár dní se proslýchá, že došlo ke zcizení hesel a dalších citlivých údajů hráčů League of Legends, nejhranější MOBA hry na světe.

Riot Games, tvůrce hry, zatím nic oficiálně nepotvrdil.Včera se však na webu hry objevila výzva ke změně hesla. V komentářích si rozhořčení hráči začali okamžitě stěžovat na velkou prodlevu mezi zvýšeným počtem ukradených účtů a tímto oznámením. Podle mnoha zdrojů se zdá, že útočníci mohli změnit heslo i emailovou adresu účtu bez toho, aby majitel cokoliv zaregistroval. Za standardní situace by totiž majiteli účtu přišel varovný email o změně hesla.

 

Oficiální zpráva Riot Games:

Pro další zajištění bezpečnosti Vašich informací jsme připravili aktualizované požadavky na sílu hesla pro všechny League of Legends účty. Doporučujeme zvolit silnější heslo co nejdříve.

Klikněte zde pro změnu hesla – jinak budete automaticky vyzváni ke změně hesla při pokusu o přihlášení do hry.

I nadále pracujeme na dalších bezpečnostních opatřeních pro ochranu Vašeho soukromí a účtů. Nové bezpečnostní opatření začneme testovat ve veřejné betě a bude obsaženo v dalším patchy:

  • Ověření e-mailu: všechny nové registrace a změny v účtech budou vyžadovat ověření přes příslušný e-mail uživatele. Stávající hráči musí email uvést ve svém účtu.
  • Ověření pomocí dvou faktorů: změna e-mailu v účtu a hesla bude vyžadovat ověření prostřednictvím e-mailu nebo SMS.

 

Zdroj: http://beta.eune.leagueoflegends.com/en/news/riot-games/announcements/new-password-requirements-and-mandatory-reset

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the Author

PPC specialista, potápěč, začínající fotograf, bloger, věčný snílek a požitkář.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑