Sex

Published on Září 20th, 2013 | by redaktor

Sex pro zdraví

Díky pravidelnému sexu je mužské tělo mnohem lépe naladěno. Vědci dokonce tvrdí, že by se měli muži věnovat pravidelně sexu. Jestliže muži svůj pohlavní orgán používají pravidelně, pak se snižuje riziko, že se jim v budoucnu objeví porucha erekce či zmenšení pohlavního orgánu. Je také vědecky dokázáno, že se je výbornou prevencí rakoviny, psychiky a dále také posiluje imunitu člověka.

Je známé, že muži si nepotřebují nacházet důvody vedoucí k sexu. Pravidelný sexuální život je dobrý nejen pro odpočinek, ale také pro fyzickou, psychickou a emocionální kondici člověka. Právě díky pravidelnému sexu si muži zajišťují zdraví svého pohlavního orgánu. Muži, kteří o svůj penis, z této stránky nedbají, se nemohou divit tomu, že se to u nich v budoucnu projeví. Pánům v pozdějším věku, díky nedobré sexuální aktivitě, může hrozit zakrnění nebo také impotence. Chcete také dbát na své zdraví v tomto ohledu? Nezapomeňte na to, že se doporučuje souložit nebo masturbovat alespoň třikrát denně.

Pánové, kteří zažívají ejakulaci pětkrát týdně, mají snížené riziko, že v budoucnu budou trpět rakovinou prostaty, až třikrát nižší, než ostatní. Muži s pravidelným sexuálním životem spalují díky sexu mnoho kalorií. Díky sexu je vydáno z lidského těla vysoké množství kalorií, v tomto případě tolik kalorií jako např. aerobní cvičení. Sex je ale prospěšný i pro srdce a cévy. Sex je pro tělo i posilování a kvůli orgasmu se zlepšují kosti a svaly.

Lidé s kvalitním pohlavním životem mívají v pozdějším věku menší problémy s onemocněním srdce a cév. Pravidelnost sexuální aktivity je opravdu pro zdraví člověka prospěšná. Sex snižuje stres a napětí, s čímž se dnes denně potkává každý z nás. Sex zlepšuje imunitu člověka, a proto je pomocí při prevenci proti chřipce.

Díky oxytocinu, kterého se tělo při orgasmu zbavuje, se zlepšují vztahy k druhému člověku. Lidem se právě kvůli němu může zmírnit migréna nebo bolesti svalů a kloubů. Sex má pozitivní dopady na spánek. Jestliže člověk zažívá nekvalitní sex, pak může trpět nespavostí či špatnou psychickou stránkou.

Myslíte, že sex může opravdu pozitivně působit na vaše zdraví?facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑