Vztahy

Published on Září 29th, 2013 | by redaktor

Spojte příjemné s užitečným – sexujte a poznávejte krásy Čech!

Připravili jsme pro vás upřímného průvodce po naší krásně kulaté zemičce, kde si každý přijde na své. Proč obdivovat jenom památky, když po městech běhají takové hezké a povolné holky? Vyrazte na trip!

Ostrava

Ostrava, známá jako město horníků a industriálního prostředí, se pyšní Stodolní ulicí, která jednak platí za ostravskou klasiku a také nabízí velké množství barů, restaurací, hospod a super našlapané zábavy každý den! V každém klubu najdete nějakou žhavou roštěnku, která čeká na to, až ji zaplatíte drink a užijete si s ní za rohem. Tipy pro výlet do Ostravy: dělejte, že vás Ostrava vážně zajímá, že nesnášíte Pražáky a nezapomeňte se zmínit o tamějším nadupaném fotbalovém klubu Baníku, který všichni v Ostravě podporují. Na stodolní vás čeká příjemná tlačenice s davem bujarých žen a dívek!

8699545152_46dac105a7_bHlavní město Praha

V Praze najdete více než milion lidí, to přirozeně znamená, že ženských je tu minimálně polovina! Vykašlete se na hrad, kaple, mosty a tradiční historická místa, kam zavítají jen turisti. Spíše se orientujte na domáckou půdu, navštivte oblíbené pražské bary, které jsou vyhlášené. Najdete v nich studentky, tanečnice servírky, recepční, nadšené prostitutky a další příjemný zboží.

Litvínov

Pokud nejste vyloženě rasisti, zavítejte za divokým sexem na sever Čech, kde si užijete trošku barevného tělesného kontaktu. Spousta mužů se sem sjíždí za vidinou levného sexu, při kterém hrozí maximálně ukradené rádio nebo rozebrané auto.  Proč to ale neobětovat pro trošku živočišného sexu, že?

Olomouc

Perla Moravy, která žije přes týden! O víkendu sem vytáhněte rodiče nebo babičku na procházku centrem města, přes týden tady zavítejte s kamarády na pánskou jízdu. Město nabízí desítky barů, levných ubytoven a sexuchtivých stvoření – studentek. Jsou mladé, krásné a i ty ošklivější se vám budou líbit pod notnou dávkou alkoholu. Olomouc je oblíbené studentské město, kde si vyberete! Navíc nakopete jejich studentským kamarádíčkům zadky už jen tím, že jste vyspělejší, máte práci a můžete si dovolit zaplatit víc než pivo a zelenou. Možná i vy narazíte na sexy studentku s ještě více přitažlivou spolubydlící.

624034458_529165cadd_bDoksy

Vyhledávané turistické okolí Máchova jezera nabízí vhodný materiál k hrátkám nejen v letní sezóně. Po celý rok se hemží na místních diskotékách nadržené slečinky s občankou, které je třeba potěšit. Odreagovat se tu jezdí i starší paničky, které vás překvapí svými zkušenostmi a odhodlaností si užít. Vneste trochu romantiky do svého pořadníku, taková správná rychlovka na mechu v lesíku bude tím pravým ořechovým!

Autor úvodního obrázku:

Autor obrázku v textu: Deusa

Autor obrázku v textu: Bryan Petersfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑