Vztahy

Published on Září 12th, 2013 | by redaktor

Správný muž má být sexy!

Lze vůbec začínat úvahy o správném muži výše uvedeným tvrzením, když je tolik jiných, mnohem důležitějších náležitostí, které my ženy u správného muže hledáme? Záleží na tom, jak se na to díváme. Sexy muž nemusí být jen vysoký či štíhlý, nemusí mít bezpodmínečně vysportované tělo. Nemusí mít krásné dlouhé vlasy, hezké oči či plné rty. Znám pána, který je spíše malý, než vysoký a je v letech. Navzdory tomu je sexy až nadmíru. SEXAPEAL by mohl mladším adeptům plnými hrstmi rozdávat na počkání.

Muž totiž může být sexy, i když nevypadá jako BRAD PITT před dvaceti lety.  DÍKYBOHU ZA TO! Sexy je rozpačité mužské gesto či upřímný úsměv, nedbalé pokrčení rameny. Sexy je, když muž neotočí hlavu za každou sukní, která kolem něho přejde. Nebo alespoň, když to udělá nenápadně. Když se s lehkostí orientuje v politice, zákonech, filosofii, historii, ve světě financí. Sexy je, když se tváří roztomile bezradně, neboť se snaží udělat omeletu a přemýšlí, jak si poradit. Když něco pevně vezme do rukou, aby to udělal jako chlap. Když vyskočí, aby pomohl mamince s kočárkem, nebo když ho třeba vidíme, jak s pochopením naslouchá starému muži jen proto, že ho nechce odbýt. A úplně nejvíc sexy je, když má v náručí dítě, nebo se s ním hraje či trpělivě odpovídá na jeho zvídavé otázky.

Můžete namítnout: „Milá, zlatá, pleteš si pojmy s dojmy.“ A já říkám: „Ne!“ Vždyť i pro vás znamená sexy, když žena ví, kdo vyhrál poslední tři ročníky extraligy. Nebo ne? Vím, že muž se nestane automaticky sexy tím, že vezme do náruče dítě. Dar osobní přitažlivosti a kouzla je fajn, ale v praxi se nám ženám nehodí. Jakou cenu má pro nás muž, byť sebevíc úžasný, když tím, co vyzařuje z jeho nitra, okouzlí celý zástup žen, které ho pak, přesvědčené o jeho dokonalosti, pronásledují a spěchají za ním, jako včely za medem?

Správný muž musí mít něco osobitého, jemu vlastního. Třeba ten výše zmiňovaný pán v letech má úplně nejšarmantnější úsměv pod sluncem. Nedbalou eleganci podtrhuje rašícím strništěm, („…abych nevypadal jako HOLOBRÁDEK,“ to říká on). Ve svém věku si rašícím strništěm může dovolit vytvářet svůj vlastní image. Bez toho strniště by to totiž nebyl on.

Sečteno, podtrženo, muž musí umět způsobit, aby ženské tělo protklo něco příjemného, co nelze tak jednoduše identifikovat, a co ve vhodnou chvíli zašimrá a polechtá právě tam, kde je to ženě nejpříjemnější. To je to pravé MUŽSKÉ SEXY a sami uznáte, že bez toho to nejde.

Jen abyste věděli… je moc důležité, abyste byli sexy, tak vás totiž máme rády. facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑