Zdraví

Published on Červenec 9th, 2015 | by redaktor

Vodní masáž pro profesionální sportovce, ale i amatéry

Existuje vůbec někdo, kdo by neměl rád relaxaci v horké vodě s masážními tryskami? Lidé vířivky a hydromasážní vany prostě milují. Navštěvujeme je v různých aquaparcích, které jsou však přeplněné, a to nás často odradí od další návštěvy. Současné vířivky Sundance zvládají kromě klasické hydromasáže i různé doplňkové terapie, které ocení jak přepracovaní lidé, tak i aktivní či méně aktivní sportovci. Horké trysky příznivě působí na ztuhlé svalstvo, chrání náš imunitní systém, snižují napětí a zlepšují naši kondici.

Uvolnění svalů i mysli

Neexistuje ani jeden sportovec, který by si alespoň jednou za čas nedopřál relax ve formě odpočinku ve vířivce. Není však nad vlastní vířivku, kterou můžete navštívit v pohodlí svého domova, kde budete jen vy a případně vaše polovička. Můžete si dopřát vodní masáž, která uvolní vaše klouby a ztuhlé svaly. Vaše tělo potřebuje po namáhavém sportu především dostatečnou regeneraci a uvolnění. Kromě toho se zrychlí váš krevní oběh a cévy se roztáhnou. Pokud trpíte revmatismem nebo jiným kloubním onemocněním, měli byste svým kloubům i svalům dopřát patřičnou relaxaci, a to i několikrát za týden.

Vodní masáže jsou skvělé pro golfisty, cyklisty, fotbalisty a basketbalisty. Právě v těchto sportech jsou klouby extrémně namáhané a tedy i velmi rychle unavené. Samotná chodidla obsahují více než 7.000 nervových zakončení, které by se měly pravidelně promasírovat. Právě společnost Sundance nabízí širokou škálu vířivek – Aquamarinespa.cz, které jsou určeny na promasírování těchto bodů. Vysoce výkonné trysky jsou skvělé i pro lidi, kteří trpí syndromem karpálního tunelu. Během relaxování ve vířivce se budete cítit svěže, plni energie a věřte, že i vaše zdravotní problémy a bolesti kloubů se zmírní, případně úplně vymizí.

 facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags:


About the AuthorComments are closed.

Zpátky nahoru ↑