Hry

Published on Září 24th, 2013 | by redaktor

Warcraft – už brzy ve vašem kině…

Země plná možností, zmaru, magie a bojů. Země elfů, skřetů, trpaslíků… a milionů hráčů, z nichž mnozí za ni neváhají obětovat život (čti vztah, přátele, kapesné a všechen volný čas). S nadsázkou lze říci, že to je Azeroth. Mýtický svět herní legendy jménem Warcraft, potažmo World of Warcraft, který se konečně dočká vlastního hollywoodského celovečeráku.

Jeho natáčení odstartuje už v lednu příštího roku. Slavnostní premiéru si pak odbude v roce 2015. Snímek vzniká pod křídly studia Legendary Pictures. Režie se chopí syn Davida Bowieho, Duncan Jones, který dokáže i s prťavým rozpočtem natočit několikanásobně dráž vypadající biják (Moon, Zdrojový kód).

Podle dosavadních informací nemá být filmový Warcraft zaměřený pouze na fandy.  Nejspíše se tak bude svým pojetím snažit přiblížit Pánu prstenů, Hobitovi… čili chce být filmem pro všechny milovníky fantasy. Oficiálně nejsou zatím potvrzena žádná jména. Proslýchá se ale, že by se hlavních rolí mohli zhostit Colin Farrell (V Bruggách, Total Recall)  a Paula Patton (Mission Impossible: Ghost Protocol, 2 zbraně, Déjà Vu). Farrellovi údajně stačí na nabídku kývnout a má roli v kapse. Nic však není jisté. Nejspíše se brzy dočkáme dalších spekulací a ohlášení možných kandidátů na role.  Dříve se dokonce počítalo s Johnny Deppem.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpátky nahoru ↑