Sex

Published on Září 12th, 2013 | by redaktor

0

Ženám nikdy neříkejte… !

Často se stává, že muži vypustí z úst věty, které nejsou zrovna nejvhodnější. I jedním nevhodným slovem si mohou stvořit obrovský problém. Ačkoliv muž vypustí z úst dobře myšlenou větu, v konečném slova smyslu ji může většina brát jako urážku. Některé urážky se pak těžko vyžehlí. Na co by si měli muži, než promluví před ženou, dávat pozor?

I jeden obyčejný hovor mezi mužem a ženou se může proměnit v pekelnou situaci. Žena totiž vůbec nemusí nést dobře slova, která jsou na ni mířena. Všechno tkví v tom, jaké fráze muž používá. Vy to ani nemusíte myslet špatně. Můžete se chtít pouze na něco zeptat, avšak vaše věta se proměnit v urážku či trapas. Existují věty, které je vhodné před tím, než je vyřknete, promyslet. Uvědomte si, jaké může mít věta, po jejím pronesení, důsledky. Internetový portál Daily Telegraph zjišťoval, jaké fráze patří mezi ty nejtrapnější, které žena zkrátka nerada slyší.

1. Nadávky – Pokud chcete ženu zaujmout, určitě se vyhněte veškerým druhům nadávek a vulgárním slovům. Můžete zkusit mluvit před ženou hruběji a dělat si ze svých slov legraci, avšak musíte vědět jistě, že váš způsob humoru a chování, žena pochopí. Ženám se totiž opravdu protiví muži, kteří se vyjadřují jako, promiňte mi ten výraz, ale neandrtálci.

2. „Ale moje bývalá to dělala takhle..“ – Tak tuto větu raději vynechte. Jestliže začnete větu slovním spojením – moje bývalá, pak si u ženy, o kterou stojíte, určitě neuděláte ten nejlepší obrázek. Navíc to pak v budoucnu může použít proti vám. Nezapomeňte také na to, že jestliže budete porovnávat svou bývalou a současnou přítelkyni, můžete si přivodit mnoho problémů. Můžete mít v hlavě tisíce srovnání, ale určitě je nevyslovujte nahlas. Jedině tak se vám bude v novém vztahu lépe dýchat.

3. „Co to máš na hlavě?“ – Je vaše přítelkyně vždy dokonale upravená, ale někdy vypadá opravdu nedobře? Nemusíte jí to přece hned říkat. Pokud jí dáte najevo, že se vám na jejím vzhledu něco nezdá, asi na vás nebude nejpříjemnější. Jsou to přece jen vlasy a ty nemusí mít vždy svůj den. Sáhněte si do svědomí také vy, copak vypadáte opravdu dobře za jakýchkoliv okolností?

4. „Ty to máš zase dostat?“ – I když na ženy má značný vliv menstruační cyklus, určitě jí to nedávejte najevo. Jedině tak jí ještě víc rozdráždíte. Uvědomte si, kolik hormonů v ženském těle koluje právě v tomto období.

5. „Chováš se jako tvoje matka.“ – Právě tohle také ženy nerady slyšívají. Ptáte se proč? Copak vy znáte podrobnosti týkající se rodinných vztahů své přítelkyně? To snad ani nejde. Vy jste s nimi nevyrůstali, a tak nemůžete vědět, jak se věci ve skutečnosti mají. Každý člověk se chová jinak před různými lidmi. Navíc každý člověk je jiná osobnost, a proto by neměl být srovnáván.

Jaké zkušenosti máte se slovními obraty vy? Existují slova, která vaši přítelkyni zaručeně rozčílí? Podělte se s námi, se svými zkušenostmi i vy.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Tags: , , ,


About the AuthorZpátky nahoru ↑